Jak znaleźć „odpowiedź” w Persona 3 Reload – Odpowiedź (P3R)

Persona 3 Reload jest wreszcie dostępna, dzięki czemu gracze mają szansę po raz pierwszy ponownie odwiedzić Gekkoukan High School w pięknej rozdzielczości 4K. Czy jest to jednak prawdziwa ostateczna wersja gry, czy też usunięto The Answer?

Czy Persona 3 Reload zawiera zawartość FES lub przenośną? – odpowiedział

Wygląda na to, że w Reload nie ma ani śladu treści FES ani Portable, więc fani FEMC może mieć pecha. Jednakże fani wcześniej ostatecznych wersji gry mogą mieć nadzieję: według przecieków na stronach takich jak X (wcześniej znany jako Twitter) wydaje się, że w pracach nad Persona 3 Reload trwają prace nad DLC, które będzie zawierać prawdziwe zakończenie znany jako Odpowiedź.

Tweetnij za pośrednictwem @MbKKssTBhz5 na platformie X (wcześniej znanej jako Twitter)

Według krążących przecieków, DLC będzie bardziej przypominać gry takie jak Lost Judgment (The Kaito Files DLC), a nie inną wersję Persona 3 Reload, która pojawi się w przyszłości, ale trudno powiedzieć, jaka będzie ostateczna odpowiedź do czasu oficjalnego ogłoszenia. Wiemy, że Atlus uwielbia wydawać wiele wersji tytułów Persona — na przykład Reload to czwarte wydanie Persona 3 — trudno będzie oczekiwać, że fani kupią inną wersję gry zamiast wypuszczać pojedyncze pakiety DLC. Biorąc to pod uwagę, mam słabość do Persony 3 i pierwszego dnia będę tam, aby kupić jeszcze bardziej ulepszoną edycję.

Czy DLC zostało oficjalnie potwierdzone dla Persona 3 Reload?

Krążek plotek oficjalnie kręci się wokół, ale czy to oznacza, że ​​DLC faktycznie jest w drodze? Będziemy musieli poczekać na oficjalną wiadomość od Atlusa, zanim wsiądziemy do tego pociągu, ale pomysł, że Persona 3 Reload może być ostatecznym sposobem na rozegranie całej zawartości Persona 3 w jednym miejscu, brzmi jak spełnienie marzeń Ja. Ponieważ jednak Persona 3 Reload właśnie się ukazała, może minąć trochę czasu, zanim usłyszymy o planach DLC.

Koniecznie zajrzyj do poniższej sekcji Persona 3 Reload, aby dowiedzieć się więcej o grze i dowiedzieć się, co imię kanoniczne głównego bohatera Jest.