Jak znaleźć i poznać datę premiery kosmetyków Dead by Daylight x Iron Maiden

Dead by Daylight w dalszym ciągu ma w planach fantastyczną współpracę i wygląda na to, że heavymetalowa grupa Iron Maiden wkrótce zainfekuje Fog swoim charakterystycznym wyglądem. Zobaczmy, co przyniesie nam nadchodząca współpraca.

Co zawiera współpraca The Dead By Daylight x Iron Maiden

Maskotka Iron Maiden, Eddie the Head, przez lata brał udział w wielu materiałach marketingowych, od przedmiotów kolekcjonerskich po plakaty i wszystko pomiędzy. Wygląda jednak na to, że wkraczają do Dead by Daylight ze skórkami współpracy dla następujących postaci:

  • Oni
  • Rewolwerowiec
  • Doktor
  • Pogłębiarka

Po wyposażeniu skórki te będą również oferować specjalną funkcję — piosenka Fear of the Dark zespołu Iron Maiden będzie odtwarzana w menu, gdy zostaną wyposażone, dzięki czemu gracze będą mogli usłyszeć jedną z najbardziej kultowych piosenek zespołu podczas przygotowań do kolejnej podróży we mgłę.

Kiedy rozpoczyna się współpraca Iron Maiden x Dead by Daylight

Tweetnij za pośrednictwem @Dvveet na X (dawniej znanym jako Twitter)

Jeśli zależy Wam na jak najszybszym zdobyciu tych kosmetyków, będzie to możliwe już od 22 lutego 2024 r. Choć nie ma potwierdzonej ceny tych konkretnych kosmetyków, wydaje się, że będą one mieścić się w zgodnie z podobnymi kolaboracjami, takimi jak Współpraca DOMREBEL i kosztuje około 1080 komórek aury, aby kupić każdą skórkę. Cena może nieznacznie wzrosnąć ze względu na charakter współpracy i licencjonowane utwory muzyczne, ale z pewnością poinformujemy o tym, gdy tylko informacje będą dostępne.

Nie zapomnij zajrzeć do poniższej sekcji Dead by Daylight, aby dowiedzieć się więcej o grze, a może i znaleźć nowy ocalały do ​​grania jeśli ostatnio znalazłeś się po złej stronie haka.