Jak zlokalizować syna Malphasa w Diablo 4

Strażnik Krypty jest głównym bossem trzeciego sezonu Diablo 4, ale to nie znaczy, że Syn Malphasa nie może pojawić się, by chronić swojego demonicznego ojca. Jeśli chcesz dodatkowej bitwy z przyzwoitym łupem, zobaczę, gdzie możesz znaleźć opcjonalnego bossa w Sezonie Konstrukta.

Gdzie znaleźć Syna Malphasa w Diablo 4

Syn Malphasa może pojawić się jako losowy boss w jednym z pięciu Skarbców Koszmarów na poziomie 3 lub wyższym. Dostęp do Krypt Koszmarów można uzyskać dopiero po osiągnięciu 3. poziomu świata i służą one jako ulepszona wersja Krypt z głównej linii zadań Sezonu Konstrukta. Za każdym razem, gdy wejdziesz do jednej z krypt wyższego poziomu, może pojawić się potomek demona.

Syn Malphasa Występ w Krypcie w Diablo 4

Podobnie jak Rzeźnik ze standardowych lochów wokół Sanktuarium, Syn Malphasa całkowicie opiera się na przypadku. Możesz być w trakcie kończenia Krypty Kamienia i jeśli zobaczysz pasek bossa, wiesz, czego się teraz spodziewać. Ten boss całkowicie zastępuje Rzeźnika w Kryptach i podobnie jak w wersji standardowej, przegrana bitwa oznacza utratę szansy na łup.

Nawet po pokonaniu tego opcjonalnego bossa, może on nadal pojawiać się w późniejszych Kryptach. Zanim osiągnąłem 65. poziom, trzykrotnie mierzyłem się z Synem Malphasa. Po każdym spotkaniu udało mi się zdobyć trochę legendarnego wyposażenia i kamieni tuningowych, które pomogły ulepszyć mechanikę sezonową.

Jak pokonać Syna Malphasa w Diablo 4

Syn Malphasa na zmianę atakuje atakiem z wyskoku i kulą ognia, której należy unikać, jeśli chcesz go pokonać. W większości przypadków możesz leczyć się poprzez jego ataki, ale kiedy zacznie używać stożka ognistego miecza, chcesz pozostać na jego plecach. Krótko po najbardziej niszczycielskim stożku, jaki ma ten boss, zniknie w powietrzu.

Po kilku sekundach na ziemi pojawi się okrąg. Ten okrąg to miejsce jego lądowania i musisz natychmiast wykonać unik. Stąd możesz wrócić do zadawania obrażeń i od nowa przygotować się na atak stożkowy.

Po rozprawieniu się z synem udaj się do Echa Malphasa w Diablo 4.