Jak zlokalizować klub torowy w grze Persona 3 Reload (P3R)

Podczas rozgrywki w Persona 3 Reload dotrzesz do 23 kwietnia, gdzie podsłuchasz rozmowę uczniów o przyjęciu nowych członków przez zespół torowy. Dowiedzmy się, gdzie znaleźć klub lekkoatletyczny i jak do niego dołączyć.

Gdzie jest zespół ds. śledzenia w Persona 3 Reload?

Aby dołączyć do zespołu torowego, musisz znaleźć pole ćwiczeń wchodząc na mapę i wybierając opcję korytarz sali gimnastyczneji podążaj korytarzem, aż zobaczysz drzwi prowadzące na zewnątrz. Po szybkiej podróży do korytarza zauważysz drzwi przed swoją postacią, dzięki którym będziesz mógł pobiec do przodu i spotkać się z członkami klubu lekkoatletycznego.

Poniższe zdjęcia przedstawiają bardziej szczegółowo lokalizację klubu lekkoatletycznego.

Po wejściu w interakcję z drzwiami pojawią się trzy opcje: nic nie rób, wybierz się na wycieczkę lub dołącz do klubu.

Jak dołączyć do zespołu torowego w Persona 3 Reload

Jeśli podejdziesz do pola treningowego i zdecydujesz się dołączyć do klubu, porozmawiasz krótko z doradcą zespołu lekkoatletycznego, który powie ci, że zajmie się formalnościami. Robiąc to, natychmiast i bez problemu dołączysz do zespołu. Nie ma żadnych warunków wstępnych, aby to zrobić; możesz dołączyć tego samego dnia, w którym zespół torowy ogłosi, że potrzebuje nowych członków, co da ci przewagę w tworzeniu nowych powiązań społecznościowych.

W szczególności spotkasz Kazushi Miyamoto i odblokujesz Link społecznościowy Chariot Arcana. Odwiedzając pole ćwiczeń przez cały tydzień i rozmawiając z Kazushim, będziesz stopniowo podnosić rangę swojego łącza społecznościowego Chariot i odblokowywać specjalny przedmiot, gdy osiągniesz maksimum.

W przeciwnym razie możesz także nie robić nic, co pozwoli ci ponownie wędrować po szkole bez dołączania do klubu. Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz się w to zaangażować, możesz poczekać trochę, zanim wrócisz później i podejmiesz decyzję.

Jeśli interesują Cię inne kluby w grze, sprawdź, czy klub kendo znajduje się w Persona 3 Reload, lub kliknij poniższy tag, aby zapoznać się z naszą rosnącą listą artykułów.