Jak zlokalizować drzewo persimmon w grze Persona 3 Reload (P3R)

Podczas łącza społecznościowego Hierophant Arcana zostaniesz poproszony o znalezienie drzewa persimmon, ale gdzie ono jest na świecie? Oto, gdzie znaleźć drzewo persimmon w Persona 3 Reload (P3R).

Lokalizacja drzewa persymony w Persona 3 Reload (P3R)

Wiele sklepów w Persona 3 Reload wymaga przeskoczenia kilku przeszkód, zanim będziesz mógł je naprawdę odblokować. I z pewnością tak jest w przypadku Mole książkoweksięgarnia w Iwatodai Strip Mall na pierwszym piętrze.

Kiedy ten sklep zostanie otwarty po raz pierwszy, spotkasz starszą parę. Starzec za ladą zapyta, czy widziałeś w szkole drzewo persimmonowe, a jego żona powie ci, żebyś się nie przejmował bełkotem starca. Ale znalezienie tego drzewa persymony jest niezbędne, jeśli chcesz zrobić cokolwiek w tym sklepie.

Łatwo to zrobić. Po prostu udaj się do szkoła i idź do Korytarz. Do korytarza można wejść ręcznie na pierwszym piętrze szkoły, kierując się w skrajną prawą stronę, obok sali artystycznej i w górę. Przejdź przez drzwi, a znajdziesz się w krótkim korytarzu. Po lewej stronie będzie otwarta wnęka z młodym drzewem. Wejdź z nim w interakcję, a przekonasz się, że jest to drzewo persymony. Otrzymasz także Liść Persymony.

Zanieś ten liść z powrotem do Bookworms i pokaż go parze. Powiedz Starszemu Panu, że jesteś tam, żeby pokazać mu kartkę, a nie kupić książki. Przedstawi się jako Bunkichi i jego żona jako Mitsuko.

Odblokuje to pierwszą rangę Arkanów Hierofanta – Starsza Para. Chyba Bookish Couple by nie zadziałało?

Mitsuko powie Ci wtedy, że Mole Książkowe są otwarte codziennie z wyjątkiem poniedziałku. Dlatego odpowiednio zaplanuj swoje linki społecznościowe.