Jak zlokalizować Alpha Dinossom Lux w Palworld

Niektórych Alpha Pals trudniej jest znaleźć niż innych i z pewnością tak jest w przypadku Dinossom Lux. Oto jak znaleźć Dinossom Lux w Palworld.

Jak znaleźć Alpha Dinossom Lux w Palworld

Przemierzając wyspę Palpagos, z pewnością natkniesz się na sporą grupę ogromnych Alpha Pals. Większość z nich po prostu błąka się na otwartej przestrzeni, czekając na walkę. Ale jeśli polujesz na Strażnika Błyskawicy, Dinossom Lux, może się okazać, że nie masz pracy. Oto jak znaleźć Alpha Dinossom Lux.

Chociaż możesz hodować Dinossom Lux, jeśli chcesz dużej wersji Alpha, istnieje tylko jedna opcja. Będziesz musiał udać się do Głębokie wydmy wyspa na północny wschód od mapy. Najbliższy punkt trasy Dinossom Lux to Punkt orientacyjny na Głębokich Wydmach i Punkt orientacyjny Duneschelter.

Z punktu orientacyjnego Deep Sand Dunes kieruj się na zachód, aż dotrzesz do podnóża góry. Z punktu orientacyjnego Dunesshelter jedź dalej na północ, aż dotrzesz do podnóża góry. Okrążaj podstawę góry, aż znajdziesz się na jej północnej stronie, niezależnie od tego, z jakiego punktu przybyłeś.

U podnóża góry na północy znajdziesz Najdalszy szyb kopalniany. Jeśli nie możesz znaleźć wejścia do Szybu Kopalni, poczekaj do zmroku, kiedy pochodnie rozświetlą wejście. W przeciwnym razie kieruj się do współrzędnych 351, 537.

Podążaj szybem kopalnianym, a w jaskini znajdziesz Dinossom Lux. Jeśli chcesz na niego wskoczyć, przyjdź w nocy, kiedy będzie spał.

Jak hodować Dinossom Lux w Palword

Jeśli to wszystko wydaje się zbyt wielkim problemem, zawsze możesz wyhodować własnego Dinossom Lux w zaciszu swojej bazy. Aby to zrobić, musisz założyć Farma mieszającaktóry można odblokować na poziomie 19. W takim razie będziesz potrzebować przynajmniej jednego ciastoprzygotowane w garnku do gotowania, oraz następujący Kumpel przeciwnej płci.

  • Dinossom x Rayhound
  • Dinossom Lux x Dinossom Lux