Jak zidentyfikować przedmioty Persona Heart w Persona 3 Reload? – Odebrano (P3R)

Czasami podczas łączenia Person zauważasz, że niektóre z nich mają specjalną ikonę Serca obok ich umiejętności. To serce reprezentuje bardzo unikalny przedmiot (lub przedmioty), który pomoże ci zdobyć najważniejsze wyposażenie w późnej fazie gry w całej grze.

Objaśnienie przedmiotów w grze Persona 3 Reload Heart (P3R)

Niektóre Persony będą nosić przedmiot w kształcie serca, gdy zostaną utworzone w wyniku fuzji. Przedmioty te można zdobyć po osiągnięciu określonego poziomu danej Persony, zwykle do czasu, gdy nauczysz się ich ostatniej umiejętności. Różnią się one dla każdej Persony, począwszy od ogólnego Dribleta Soul Sea po bardziej unikalne przedmioty, takie jak Jacktite. Możesz sprawdzić, czy Twoja przyszła Osoba ma przedmiot, jeśli zobaczysz szare serce na ekranie podglądu.

Osoby mogą upuścić swój przedmiot w kształcie serca, gdy tylko zostaną połączone, dzięki Expowi łącza społecznościowego. Premia. Nie wszystkie Persony będą nosić przedmiot w kształcie serca, a Persony uzyskane w drodze Shuffle Time w ogóle nie mogą mieć przedmiotu w kształcie serca. Konkretny poziom wymagany, aby Persona upuściła przedmiot w kształcie serca, może się różnić w przypadku Person wyższego poziomu.

Przedmioty w kształcie serca można wykorzystać w sklepie z antykami Mayoido, aby stworzyć ekskluzywny, potężny sprzęt dla swoich postaci. Można tu wytworzyć specjalną broń lub zbroję z lepszymi statystykami/unikalnymi efektami w porównaniu do innych dostępnych obecnie w twoim momencie gry, co obejmuje najlepszą broń dla każdego członka drużyny.

Jak szybciej zdobywać przedmioty w kształcie serca w grze Persona 3 Reload

Zdobycie Persony trzymającej przedmiot może być łatwe, ale zdobycie przedmiotu nie jest już tak trudne. Najszybszą metodą jest połączenie wspomnianej Persony dopiero po zakończeniu powiązanego z nią łącza społecznościowego, aby zmaksymalizować zdobyte doświadczenie. Jeśli zdobędziesz Wielkie Arkana Kochanków w Tartarze, otrzymasz jeszcze większą premię.

Alternatywnie, jeśli wiesz, że na razie nie będziesz maksymalizować tego Linku, możesz później ponownie połączyć Personę, aby uzyskać dodatkową kopię przedmiotu/zdobyć go szybciej dzięki dodatkowej premii za doświadczenie. Wszystko zależy od Twoich pieniędzy.

Oprócz tych metod jedynym innym sposobem jest wypoziomowanie swojej Persony w Tartarze, jak zwykle. Idź na najwyższe piętro, na jakie możesz i użyj ich jako ołowiu. Jeśli nie używasz ich do walki, daj im kartę umiejętności Wzrostu 3 lub odziedzicz ją od innej Persony.

Podczas Shuffle Time zawsze traktuj priorytetowo zdobycie Persony o tej samej Arkanie, co ta, którą zdobywasz, ponieważ szybko zapewni im to dużo Exp.

Zdobycie wystarczającej liczby Personas/Heart Items jest koniecznością, jeśli szukasz najlepszego sprzętu. Pamiętaj tylko, żeby zrobić to przed ostatnimi dniami rozgrywki, ponieważ nadal potrzebujesz co najmniej jednego wolnego dnia, aby odwiedzić Mayoido i zdobyć nowe przedmioty.