Jak zidentyfikować najlepszych bohaterów Star Ocean z drugiej historii do rekrutacji

Mając do dyspozycji prawie tuzin postaci do rekrutacji w Star Ocean The Second Story R i ograniczoną liczbę miejsc, zaleca się, aby gracze skrupulatnie stworzyli swoją drużynę przed każdą rozgrywką. Tu są Najlepsze postacie Star Ocean The Second Story R do rekrutacji.

Spis treści
 • Najlepsze postacie w Star Ocean Druga historia R
  • Opera
  • Chisato
  • Celina
  • Łucznik
  • Dias
  • Leona
  • Ashtona
 • Kogo powinienem zrekrutować jako pierwszego?

Najlepsze postacie w Star Ocean Druga historia R

Jeśli planujesz mieć w drużynie tylko najsilniejszych, lepiej od samego początku zacznij dokonywać trudnych wyborów. To są jedne z najlepszych opcji, jakie możesz znaleźć przez całą grę.

Opera

Opera, którą można werbować już na początku gry, jest czymś więcej niż tylko przyzwoitą jednostką na dłuższą metę. Dzięki dostępowi do narzędzi do ataku dystansowego w połączeniu z pewnym potencjałem walki wręcz, jest jedną z najbardziej niszczycielskich jednostek, jakie można mieć i może zrobić ogromną różnicę w twoim zespole. Później otrzymuje nawet trochę sztuk leczenia, więc jeśli masz na to ochotę, możesz nawet przeznaczyć Renę na więcej obrażeń.

Jedną z jej wad jest konieczność odrzucenia także potężnego Ashtona, który sam w sobie jest potęgą – a przy tym jest nieco delikatniejszy niż większość postaci. Ale prawdopodobnie nie możesz się z nią pomylić, a nawet umożliwia rekrutację Ernesta, jeśli jesteś nim zainteresowany.

Chisato

Ponieważ jest dosłownie ostatnią odblokowaną postacią, pomyśleliśmy, że miło będzie wspomnieć o niej wcześniej, abyście mogli zacząć o niej myśleć. I zdecydowanie powinieneś, tak jak ona jeden z najlepszych wojowników walczących w zwarciu w grze. Second Story R czyni ją jeszcze lepszą dzięki większej liczbie opcji akcesoriów, które rekompensują jej kruchość.

Dzięki szerokiej gamie umiejętności wielokrotnego trafienia świetnie nadaje się do szybkiego usuwania wrogów z pola. Zdecydowanie powinieneś zarezerwować dla niej miejsce, ponieważ jest jedną z najsilniejszych dostępnych postaci. Wcześniejsze części, w których nie możesz jej zdobyć, powinny nadal być proste, jeśli nie zaniedbujesz innych postaci.

Celina

Celine to pierwsza postać, którą możesz zrekrutować, a ta zaktualizowana wersja gry uczyniła ją jeszcze lepszą dzięki zmianom wprowadzonym w walce. Nie ma już opóźnienia w rzucaniu zaklęć, więc tak znacznie bardziej dynamiczny w walce niż kiedykolwiek, a ogólne przywrócenie równowagi również oddało jej sprawiedliwość. Jest również dostępna wcześniej, co jest świetne.

Największą zaletą jest to, że początkowe etapy są łatwiejsze, gdy masz ją u swojego boku. Zapewnia ci sukces i chociaż Leon bez wątpienia zadaje jej większe obrażenia, nadal jest drugą najsilniejszą rzucającą zaklęcie w grze, a jej przydatne wzmocnienia/debuffy sprawiają, że jest zawsze użyteczna, nawet jeśli tylko jako asysta w szturmie.

Łucznik

Często przyćmiony przez inne postacie, Bowman sam w sobie stanowi zagrożenie. Jego liczne ataki Pelletami są bardzo pomocne w wielu sytuacjach, a gdy dasz mu wystarczającą ilość poziomów, radzi sobie nieźle, będąc na linii frontu. Nie jest wojownikiem Chisato ani Dias, ale świetnie sobie radzi z łamaniem wrogów w tę i z powrotem.

Jego głównym minusem jest od samego początku nie jest taki świetny, a nawet później niektóre jego statystyki nie są imponujące. Nie jest prawdziwym mistrzem niczego, ale większość swoich zadań wykonuje więcej niż całkiem dobrze, więc powiedziałbym, że jest wart miejsca w twoim zespole.

Dias

Nie można wymienić najsilniejszych postaci, nie wspominając o tym gościu. Ta absolutna bestia jednostki jest nadal uważana przez wielu być najlepszą postacią Star Ocean The Second Story R z dobrego powodu. Jego ruchy są prawie jak bezpośrednie ulepszenia większości ruchów Claude’a, a jego ogólny postęp jest również lepszy.

Nie ma mowy, żeby się pomylić, wybierając go za każdym razem, gdy grasz z Reną (ponieważ jest on dostępny wyłącznie dla niej), a i tak jest prawdopodobnie lepszy niż ekskluzywna postać Claude’a. Ale jeśli grasz blondyna w roli głównego bohatera, powinieneś sobie poradzić nawet bez niego.

Leona

Podobnie jak Celine, Leonowi bardzo spodobały się zmiany w Second Story R i teraz jest jeszcze potężniejszy jako mag. Jego zaklęcia są jeszcze silniejsze i łatwiejsze w użyciu, więc jest jeszcze bardziej pożądany dla Claude’a (jedynego bohatera, u którego można go zdobyć). Nawet jeśli masz już Celine’a w dziale szkód, nadal jest on lepszy.

Zła część polega na tym, że trzeba trochę poczekać, aż dorwiesz go naprawdę, a przejście do pełnego trybu online zajmuje mu trochę więcej czasu. Ale przy odpowiednich ustawieniach jest jeszcze bardziej nie do zatrzymania i powinieneś go wybierać, kiedy tylko możesz.

Ashtona

Druga dostępna postać, Ashton, można natychmiast zrekrutować, gdy będziesz gotowy wyjechać do Lacuer. Jest jedną z najlepszych postaci Star Ocean The Second Story R. A dostępność wcześniej sprawia, że ​​te porcje są łatwiejsze dla duetu protagów (i Celine, jeśli ją masz). Jego ruchy są jednymi z najlepszych w grze, ale może minąć trochę czasu, zanim zaczniesz z nich faktycznie korzystać.

To bestia późnej fazy gry, ale zdobycie go oznacza utratę Opery i Ernesta. Jest zdecydowanie bardziej ofensywny niż trójoka kobieta, więc jego rozgrywka może bardziej Ci odpowiadać. Osobiście wolimy Operę, ale dla odmiany możesz dać smoczemu chłopcu szansę.

Jest rzeczą oczywistą, że każda postać jest wykonalna i może poradzić sobie z dowolną zawartością w grze, ale może się okazać, że będzie ci łatwiej, jeśli wybierzesz przynajmniej część z nich. Kilku z nich oczywiście nie da się połączyć w parę, więc wybierajcie mądrze.

Kogo powinienem zrekrutować jako pierwszego?

Powinieneś Rekrutuj Operę pierwszy w Star Ocean. Druga historia R. Opera to najlepiej zadając obrażenia w grze. Co więcej, ma boskie leczenie sprzęgłem zwane Healing Star, które może odwrócić sytuację w niektórych walkach. Opera potrafi też dziesiątkować latających wrogów, co w dalszej części gry staje się prawdziwym utrapieniem. To właśnie ją zamierzamy zrekrutować za każdym razem, gdy gramy w tę grę.

Mamy nadzieję, że podobał Ci się nasz przewodnik Najlepsze postacie Star Ocean The Second Story R. Nie możemy powiedzieć wystarczająco dużo, aby wybrać Welch przynajmniej raz wyłącznie ze względu na jej asystentkę. Poważnie, jest całkowicie warta tego miejsca. Sprawdź także naszą recenzję gry!