Jak zdobyć X-45 Heartbreaker w WoW Wydarzenie Love is in the Air: obszerny przewodnik

Miłość wisi w powietrzu, ale co ze szczęściem? Jeśli chcesz polecieć wielką różową rakietą, będziesz musiał, jak zwykle, mieć nadzieję wbrew nadziei, jeśli chodzi o jednego z najrzadszych wierzchowców w WoW.

Źródło łamacza serc X-45

Łamacz serc X-45 to Miłość jest w powietrzu wyłącznie wierzchowiec, znaleziony w Pudełko w kształcie serca upuszczane przez aptekarza Hummela. Aby walczyć z Aptekarzem Hummelem, po prostu ustaw się w kolejce za pomocą Wyszukiwarki grup Korona Chemiczna Co. loch.

Oczywiście są pewne zastrzeżenia. Aby w ogóle otrzymać tego wierzchowca, musisz mieć poziom 60, a wtedy nadchodzi twoja największa szansa z pierwszego Pudełka w kształcie serca, które zdobywasz każdego dnia. Oznacza to, że hodowanie Aptekarza Hummela na wielu postaciach NIE jest sugerowanym sposobem hodowania wierzchowca. „Większa” szansa na wypadnięcie pierwszego kwalifikującego się łupu jest tak duża, że ​​zrobienie większej ilości w ciągu jednego dnia jest głupstwem.

Od Blizzarda Post na blogu z 2023 r:

Słyszeliśmy Wasze opinie na temat frustracji związanej z niskim współczynnikiem wypadania X-45 Heartbreaker i odczuwania presji związanej z koniecznością utrzymywania wierzchowca poprzez przechodzenie przez jak największą liczbę altów każdego dnia. Od teraz pierwsze pudełko w kształcie serca, które otrzymasz każdego dnia na swoim koncie Battle.net, będzie miało znacznie większą szansę na to, że będzie zawierało wierzchowca X-45 Heartbreaker.

Zatem, powtórzę, nie odczuwaj potrzeby farmienia tego wierzchowca na każdej postaci, każdego dnia. Najlepszym sposobem na zdobycie tego będzie naturalne uruchomienie Crown Chemical Co. raz dziennie dowolną wybraną postacią.

Oczywiście do zarobienia jest coś więcej niż tylko wierzchowiec. Pudełko w kształcie serca zawiera także kosmetyczną nakrycie głowy w kształcie róży, kosmetyczną maskę przeciwgazową, sączącego się zwierzaka i zabawkę Łamacza Serc. Mogą one wypaść w przypadku powtarzających się uruchomień na wielu kontach, ale mają bardziej miłosierny współczynnik wypadania, który, miejmy nadzieję, wyeliminuje potrzebę farmienia do znudzenia.

Jeśli wolisz WoW Classic, w lutym pojawi się nowy, oficjalny tryb hardcorowy, który sam odkryłeś – zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jeśli masz ochotę na masochizm w tym sezonie walentynkowym.