Jak zdobyć wolę Tibaulta w Diablo 4

Istnieje kilka unikalnych przedmiotów, które można dopasować do niemal każdej kompilacji Diablo 4 w późnej fazie gry, a spodnie Woli Tibaulta są jednym z nich. Jeśli szukasz tego elementu zbroi, mogę wskazać ci właściwy kierunek, korzystając z tego przewodnika po sprzęcie.

Gdzie znaleźć wolę Tibaulta w Diablo 4

Możesz zdobyć Unikalną Wolę Tibaulta, pokonując Duriela, Króla Robaków w Ziejącej Szczelinie. Technicznie rzecz biorąc, każdy unikalny element wyposażenia może wypaść w nagrodę z dowolnej skrzyni lub aktywności, ale istnieją sposoby, aby obrać za cel każdy z nich. W tym przypadku chcesz jak najwięcej farmić walki z bossem Durielem, aby uzyskać najlepsze szanse.

Ziejąca szczelina Wola Tibaulta w Diablo 4

Za każdym razem, gdy pokonasz szefa Ubera, takiego jak Duriel, otrzymasz gwarantowany przedmiot unikalny, który wypadnie. Musisz sobie poradzić tylko z niewielką pulą elementów wyposażenia dla każdego bossa, dlatego też Wola Tibaulta najprawdopodobniej spadnie, gdy będziesz toczyć bitwy w Ziejącej Szczelinie. Jednak proces ten nie będzie tak łatwy, jak w przypadku innych bossów w przypadku hodowli docelowej.

Efekt Woli Tibaulta w Diablo 4:

  • Zadajesz obrażenia zwiększone o 20-40% podczas Niepowstrzymanego i przez 4 sekundy po nim. Kiedy staniesz się Niepowstrzymany, zyskaj 50 swoich Zasobów Podstawowych.

Duriel wymaga Mucus-Slick Eggs i Shards of Agony, które są częścią pętli bossów na końcu gry w Diablo 4. Bez kupowania jakichkolwiek materiałów od innego gracza, dotarcie do Duriela i przywołanie go może zająć trochę czasu. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że powinieneś spróbować znaleźć grupę graczy, którzy również mają materiały Duriela i mieć nadzieję na najlepsze z Tibaults Will. Przy odrobinie szczęścia możesz zacząć korzystać z efektu Niepowstrzymanego.

Po zakończeniu harówki spróbuj poszukać innych elementów, takich jak Temerity w Sanctuary.