Jak zdobyć Widmo Ignis w Warframe: Przewodnik krok po kroku

Jeśli chcesz z łatwością wymordować hordy wrogów w Warframe, mam dla ciebie broń. Oto jak zdobyć Ignis Wraith w Warframe.

Gdzie znaleźć widmo Ignis w Warframe

Główny plan Ignis Wraith można łatwo zdobyć poprzez Laboratorium Chemiczne w Dojo Twojego Klanu, pod warunkiem, że Twój klan zapoznał się z planem. Jeśli nie jesteś w klanie, istnieje kilka innych sposobów na zdobycie Ignis Wraith.

Najłatwiej jest wyrzucić go z opuszczonych wraków, znajdujących się w kontrolowanych przez Grineer strefach w Proximie Veil. Są to białe znaczniki mapy, które można znaleźć podczas przystępowania do tych misji, więc nie powinny być zbyt trudne do wykrycia. Każde wykonanie zgodne z głównym celem misji daje 8,7% szansy na upuszczenie planu.

W przeciwnym razie Baro Ki’Teer ma szansę sprzedać w pełni zbudowanego Ignis Wraith za każdym razem, gdy wejdzie do sklepu.

Kiedy już zdobędziesz plan Ignis Wraith, będziesz potrzebować następujących materiałów, aby go zbudować:

  • 5x Wtryskiwacz detonitu
  • 10 000x Ferryt
  • 5000x Rubedo
  • 3x Argon Kryształ

Od tego momentu wystarczy poczekać 24 godziny na zakończenie budowy. Potem możesz z niego korzystać w wolnym czasie.

Czy warto używać Ignis Wraith?

Ignis Wraith to miotacz ognia będący bezpośrednim ulepszeniem standardowego Ignisa, ulepszony szansa na trafienie krytyczne, szansa na status i rozmiar magazynka. Jeśli chcesz zadać duże obrażenia od ciepła wielu wrogom, warto z niego skorzystać. Jednakże, jak każdą broń, będziesz musiał ją zbudować z odpowiednimi modami, aby jak najlepiej ją wykorzystać.

Niektóre świetne modyfikacje Ignis Wraith obejmują Galvanized Chamber, która rozprzestrzenia więcej ognia poprzez Multishot, Sinister Reach, dzięki czemu promień ognia leci dalej, oraz Thermite Rounds, aby zwiększyć ciepło i szansę na jego zastosowanie.