Jak zdobyć strój Wiedźmy Miłości w WoW Dragonflight

Miłość wisi w powietrzu, przynajmniej w World of Warcraft. Jeśli chcesz wyglądać jak magiczna dziewczyna bez względu na płeć swojej postaci, w tym miesiącu znajdziesz w Trading Post (no cóż, w większości).

Nagroda w lutowym punkcie handlowym: strój ukochanej wiedźmy

Aby zdobyć Strój Wiedźmy Miłości, nie musisz wydawać żadnego Przetargu Kupca, wystarczy, że zdobądź 1000 punktów w Dzienniku Podróżnika w lutym. Nie musisz nawet odwiedzać Placówki Handlowej, dopóki nie skończysz, ale jeśli nie jesteś pewien, gdzie się on znajduje, sprawdź mapy dostarczone poniżej!

Jest to ten sam system, co co drugi miesiąc, więc przyjrzyjmy się niektórym łatwiejszym celom, które możemy wykonać, aby szybko zdobyć punkty.

Sugerowane cele punktu handlowego – luty 2024 r

Wszystko to można ukończyć w tym tygodniu, ponieważ zakładam, że czytasz ten przewodnik, ponieważ chcesz transmog tak szybko, jak to możliwe, sugeruję wybicie ich przed wygaśnięciem Cataclysm Timewalking. Jeśli tego nie zrobisz, oczywiście w porządku! W tym miesiącu jest mnóstwo innych celów, a Ostateczny Przypływ w ostatnim tygodniu miesiąca będzie niezłym wzmocnieniem, jeśli poczekasz do ostatniej chwili.

Ukończ 15 zadań światowych Łącznie 200 punktów na 3 poziomach
Zdobądź 1500 punktów reputacji u Strażników Snów 100 punktów
Pokonaj światowego bossa Dragon Isles 100 punktów
Zdobądź 400 kamieni lotu 100 punktów
Ukończ 5 lochów Mythic+ 200 punktów
Ukończ 5 lochów Cataclysm Timewalking (1–6 lutego) 100 punktów, 2 poziomy
Ukończ 15 zadań w Kalimdorze i Wschodnich Królestwach (1–6 lutego) 100 punktów
Zbierz łącznie 50 ziół, rud, skórek lub ryb w Kalimdorze i Wschodnich Królestwach (1–6 lutego) 100 punktów
Jeśli zrealizujesz te cele, zarobisz także mnóstwo Przetargów Kupca, więc koniecznie zatrzymaj się w punkcie handlowym, aby sprawdzić, czy jest coś jeszcze, czego chcesz! Ten miesiąc zapowiada się całkiem nieźle dla fanów różowych serc. Jeśli w przyszłym tygodniu bierzesz udział w uroczystościach Miłość jest w powietrzu, zajrzyj do naszego przewodnika po rolnictwie X-45 Heartbreaker, aby spróbować zdobyć jednego z najrzadszych wierzchowców w grze.