Jak zdobyć schłodzone Taiyaki w Persona 3 Reload

Elizabeth przekazuje ci różne dziwne i wątpliwe prośby podczas pełnej rozgrywki w Persona 3 Reload, a zastanawianie się, jak spełnić kilka z nich, może być stresujące. Podstępna prośba wymaga, abyś kupił jej schłodzonego Taiyaki, a oto, jak możesz go zdobyć.

Gdzie znaleźć schłodzonego Taiyaki w Persona 3 Reload

Najpierw odblokowujesz prośbę Elizabeth 38 – „Chcę zjeść trochę schłodzonego taiyaki”. około czerwca i choć na pierwszy rzut oka wydaje się to proste, żaden sklep w grze nie sprzedaje tego przedmiotu. Trzeba to wyprodukować samodzielnie, w dość specyficzny sposób.

Na początek przyjmij prośbę Elizabeth i udaj się nocą do Club Escapade. Kup adres URL notatki witryny School X od Podejrzanego Człowieka w prawym górnym rogu. Teraz, gdy tylko będziesz miał okazję, uruchom komputer współdzielony w akademiku i skorzystaj z tej notatki. To pochłonie całą twoją noc.

Następnego dnia odwiedź sklep szkolny w budynku szkolnym 1F, aby odblokować nowe opcje sprzedaży żywności, a mianowicie Letnie Taiyaki. Jak sama wspomniała, tę pyszną przekąskę w kształcie ryby można zjeść także zamrożoną.

Spraw sobie taki, a kiedy wrócisz nocą do akademika, idź do lodówki w kuchni i włóż do niej letnie Taiyaki. Z jakiegoś powodu lodówka w twoim pokoju nie działa. Następnej nocy wróć do lodówki, a przekonasz się, że Twoje Letnie Taiyaki jest teraz Schłodzonym Taiyaki, czyli dokładnie tym, czego potrzebujemy!

  • Persona 3 Załaduj ponownie schłodzoną lodówkę Taiyaki
  • Persona 3 Załaduj ponownie Chilled Taiyaki Zdobądź

Mając to w ręku, wróć do Elizabeth, a w końcu spełnisz tę niepotrzebnie podejrzaną prośbę. Za swoje wysiłki otrzymasz x1 Nihil Clothco pozwala na wykonanie jeszcze lepszego wyposażenia w sklepie Mayoido Antiques.

Ponieważ przeglądanie adresu URL zajmie trochę czasu w nocy, rób to tylko wtedy, gdy nie masz nic innego ważnego w planach, na przykład link społecznościowy, na którym się aktualnie skupiasz, lub nocne badanie grupowe obok egzaminy. Są to większe priorytety, ponieważ wniosek nie ma terminu. Zwłaszcza studiując ze znajomymi, ponieważ to ograniczone działanie jest jednym z najlepszych sposobów na szybkie zwiększenie liczby pracowników akademickich.