Jak zdobyć rodzinne obligacje dłużne w Warframe

Kiedy już dotrzesz do głębszych części Fortuny w Warframe, będziesz potrzebował trochę Obligacji. Oto jak zdobyć rodzinne obligacje dłużne w Warframe.

Gdzie uprawiać rodzinne obligacje dłużne w Warframe

Obligacje dłużne Warframe Ticker

Najprostszym sposobem na zdobycie Rodzinnych Obligacji w Warframe jest przejście Ticker, znaleziony w Fortunie. Tutaj będziesz mógł wydać Kredyty, aby zdobyć określoną liczbę obligacji, w zależności od aktualnej rotacji. Jeśli rodzinne obligacje dłużne nie są obecnie dostępne, zechcesz wrócić później, kiedy będzie to możliwe.

Istnieją jednak metody alternatywne. Z jednej strony, niektóre nagrody w Orb Vallis mogą dać rodzinne obligacje dłużne jako nagrodę (choć przy małej szansie). Masz także gwarancję otrzymania jednego długu rodzinnego po ukończeniu fazy 4 walki z Kulą Zyskobiorcy. Nie należy jednak stosować tej metody, chyba że i tak masz zamiar walczyć z Zyskobiorcą.

Jak korzystać z rodzinnych obligacji dłużnych

Rodzinne obligacje dłużne mają kilka zastosowań. Na przykład, awans do Starego Mate we frakcji Zjednoczonych Solaris będzie kosztować 10 rodzinnych obligacji dłużnych. Możesz także użyć rodzinnych obligacji dłużnych, aby kupić reputację po 500 reputacji za sztukę. Na szczęście nie potrzebujesz rodzinnych obligacji dłużnych do złocenia Kitgunów i MOA, tak jak robią to obligacje szkoleniowe i schroniska.

Wyjątkowe dla czasu tego artykułu, nowe Wydarzenie z okazji Dni Gwiazd to kolejny sposób wykorzystania Obligacji w Warframe. Podczas rozmowy z Tickerem będziesz musiał wydać dużo obligacji rodzinnych, aby zdobyć trochę jego kosmetyków. Należą do nich między innymi Ticker Floof, Cherub Color Palette i Neon Eros Wings. Koniecznie złapcie je szybko, bo to wydarzenie ma miejsce tylko w Walentynki.