Jak zdobyć rdzenie magmowe w Diablo 4

Zanim zaczniesz walczyć z Echem Malphasa w Diablo 4, musisz zebrać garść rdzeni magmowych w Sezonie Konstrukta. Nie będzie łatwo je zebrać, jeśli dopiero zaczynasz, ale wyjaśnię, jak je znaleźć.

Gdzie znaleźć rdzenie magmowe w Diablo 4

Rdzenie magmowe można zdobyć za zabicie Heroldów Malphasa w Arcane Tremors na poziomie 4 świata lub samego Bossa Syna Malphasa. Biorąc pod uwagę, że Syn Malphasa jest całkowicie losowy w oparciu o obszary konstrukcji Sezonu 3, najlepiej będzie zacząć przywoływać Heroldów Malphasa w piecach wokół Sanktuarium.

Każda z pięciu głównych stref w trzecim sezonie Diablo 4 ma co najmniej jeden obszar poświęcony Tajemnym Wstrząsom. W każdym Drżeniu znajdują się co najmniej trzy paleniska, których można użyć do przywołania Heroldów Malphasa. To, czy jest to kocioł Voltaic, czy Igneous Brazier, nie powinno mieć znaczenia. Jednakże zdecydowałem się użyć Magmowego Kociołka w Tajemnym Wstrząsaniu Kehjistanu dla moich pierwszych kilku Igenicznych Rdzeni.

Zdobywanie rdzeni magmowych w Diablo 4:

  • Zabij Heroldów Malphasa w Arcane Tremors 4. poziomu świata
  • Pokonaj Syna Malphasa w Kryptach Koszmarów

Kiedy już znajdziesz Kocioł, po prostu umieść trzy Rdzenie Żywiołów i 50 Strzaskanych Kamieni w miejscu przywołania. Pojawi się horda konstruktów, a na końcu wszystkich fal pojawi się Herold Malphasa. Zabij Herolda, aby zyskać szansę na zdobycie rdzenia magmowego jako przedmiotu questowego. Nie martw się, jeśli nie zobaczysz żadnego za pierwszym razem. Herladowie nie upuszczają rdzenia za każdym razem, więc oznacza to po prostu, że nadszedł czas na grind.

Podróżując po Tajemnych Wstrząsach lub Kryptach Koszmarów, masz także szansę spotkać Syna Malphasa. Ta ulepszona wersja Rzeźnika może również dać Ci Rdzeń Magmowy jako nagrodę za zwycięstwo. Pamiętaj tylko, że musisz być na 4. poziomie świata, aby ten przedmiot mógł wypaść w Diablo 4.

Gdy zdobędziesz co najmniej siedem rdzeni, udaj się do Echa Malphasa, aby rozpocząć hodowlę unikalnych przedmiotów.