Jak zdobyć promet w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

Aby naprawdę pokonać Legion samobójców: Kill the Justice League, musisz zacząć zbierać trochę prometu, aby móc stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom w grze. Na szczęście zarobienie trochę jest łatwe, jeśli wiesz, gdzie szukać, a ja jestem tutaj, aby wskazać Ci właściwy kierunek.

Jak zdobyć promet w Legionie samobójców: KTJL

Promethium można zdobyć, wykonując misje, takie jak Wielka zabawa z bronią w okolicach Metropolis, po pokonaniu Ligi Sprawiedliwości. Jeśli właśnie skończyłeś walczyć z Supermanem, możesz wykonać tylko trzy misje, aby zebrać więcej nowej waluty. Jeden z nich to Giant Gun, a pozostałe dwa opierają się na niszczeniu terraformerów, które pojawiły się na statku z czaszkami.

Oddział samobójców Promethium

Każda z trzech misji zapewni Ci 1000 prometu w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości. Ostatecznie otrzymasz 3000, które pozwolą ci dotrzeć do ostatniej misji w głównej historii. Zanim wyruszysz na pierwszą misję Elseworld przeciwko Brainiacowi, upewnij się, że masz ze sobą przyzwoity sprzęt.

Po uporaniu się z Brainiacem istnieje więcej sposobów na zdobycie Promethium i więcej sposobów jego wykorzystania. Inne wersje Brainiaca są wstrzymane do czasu udostępnienia większej ilości zawartości w sezonach Legionu samobójców, ale istnieją misje takie jak Mayhem, które można ukończyć w Elseworlds. Wszystkie wymagają do rozpoczęcia Promethium i stopniowo stają się coraz trudniejsze.

Post Brainiac Metropolis ma bardziej standardowe misje poboczne, które zapewniają mniejsze dawki prometu. Możesz z łatwością ukończyć mniejsze koncerty lub rozejrzeć się za większą liczbą Giant Fun Guns, aby uzyskać większy zastrzyk. Tak czy inaczej, dowiadujemy się, że Promethium to nazwa końcowej gry w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości.

Nie zapomnij zacząć zdobywać większej liczby strojów, aby utrzymać swoją drużynę w dobrym stylu przed końcową pętlą rozgrywki.