Jak zdobyć pomidory i nasiona pomidorów w Palworld

Jeśli chcesz zostać najlepszym szefem kuchni w Palworld, musisz zdobyć różne składniki, w tym pomidory. Porozmawiajmy o tym, gdzie znaleźć nasiona pomidorów, jak je uprawiać i jakie przepisy z nich korzystają.

Jak zdobyć nasiona pomidorów w Palworld

Pierwszym krokiem do uprawy pomidorów jest zakup nasion pomidorów, które można zdobyć pokonując kumpli np Broncherry’ego i Mossanda. Możesz także kupić nasiona od sprzedawców w Punkt Rybaka I Schronienie Wydm po 200 złotych monet każda.

Zdobywając nasiona pomidorów, możesz po osiągnięciu poziomu 32 zbudować plantację pomidorów i hodować je w nieskończoność w swojej bazie. Alternatywnie możesz kupić w pełni dorosłe pomidory od handlarzy za 150 sztuk złota, jeśli chcesz pominąć ten proces.

Którzy znajomi rzucają nasiona pomidorów w Palworld?

Poniżej znajduje się pełna lista każdego Pala, który upuszcza nasiona pomidorów w Palworld:

  • Mossanda
  • Dinnossom Lux
  • Vaelet
  • Broncherry
  • Wumpo Botan

Najlepiej będzie poszukać Mossandy na północny zachód od Marsh Island, gdyż ten Pal pojawia się na całym obszarze. Alternatywnie, jeśli interesuje Cię walka z bossami polowymi, możesz znaleźć Broncherry poziomu 23 na wschód od Mt. Obsidian.

Kilku z tych Palców upuszcza inne przedmioty wraz z nasionami pomidorów, dzięki czemu możesz zdobyć po drodze inne cenne materiały.

Którzy sprzedawcy sprzedają pomidory i nasiona pomidorów w Palworld?

Dwóch kupców z Palworld sprzedających pomidory to: Punkt Rybaka I Schronienie Wydm Wędrujący Kupcy. Znajdziesz je pod współrzędnymi (-480, 745) I (357, 346)odpowiednio. Każdy sprzedaje pomidory i nasiona w tej samej cenie, więc to od Ciebie zależy, co wolisz.

Kupując nasiona, możesz zbudować plantację i uprawiać pomidory w nieskończoność, kupując owoce możesz to ominąć, pozwalając na zdobycie i gotowanie z nimi wcześniej niż na poziomie 32.

Jak uprawiać pomidory w Palworld

Jeśli zdecydujesz się kupić nasiona pomidorów do uprawy, następnym krokiem będzie zbudowanie plantacja pomidorów po osiągnięciu poziomu 32 i odblokowaniu węzła technologicznego za pomocą dwóch punktów technologii. Stąd do jego budowy potrzebne będą następujące materiały:

  • Nasiona Pomidorów (3)
  • Drewno (70)
  • Kamień (50)
  • Płyny Pal (5)

Oprócz nasion pomidorów do zbudowania plantacji potrzebne jest również drewno, kamień i Pal Fluids.

Technologia plantacji pomidorów Palworld

Po zbudowaniu farmy będzie ona zachowywała się tak samo jak plantacje jagód i pszenicy. Przydzielając Palsa do sadzenia, podlewania i zbierania plonów, stanie się całkowicie samowystarczalny, co pozwoli ci zdobywać pomidory, koncentrując się na eksploracji świata, walce lub czymkolwiek innym, czego dusza zapragnie.

Wszystkie przepisy na pomidory w Palworld

Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów wykorzystujących pomidory w Palworld:

Przepis Składniki
Omlet Jajko (2)
Pomidor (1)
Sałatka Sałata (2)
Pomidor (2)
Dumud Chowder Surowy Dumud (1)
Sałata (2)
Pomidor (1)
Cheeseburger z Mozzariną Mięso Mozzariny (2)
Mleko (2)
Mąka (1)
Pomidor (2)
Pizza Mleko (2)
Czerwone Jagody (2)
Mąka (1)
Pomidor (2)
Gulasz Reindrixa Dziczyzna Reindrix (1)
Pomidor (2)

Podczas gdy niektóre, takie jak omlety i sałatki, można przygotować bezpośrednio w garnku, inne wymagają przejścia na kuchnię elektryczną po osiągnięciu poziomu 41. Na szczęście wiele z tych potraw, zwłaszcza pizza, jest uważanych za jedne z najlepszych do nakarmienia organizmu. Kochani, warto zaopatrzyć się w mnóstwo pomidorów podczas rozgrywki.

Aby dowiedzieć się więcej o grze, sprawdź, jak szybko gromadzić Pal Fluids w Palworld, lub kliknij poniższy tag, aby zapoznać się z naszą rosnącą kolekcją zawartości.