Jak zdobyć osiągnięcie Bloodmarked w Diablo 4

Niezależnie od tego, czy chcesz zdziesiątkować wrogich graczy na Polach Nienawiści, czy po prostu chcesz ukończyć misję sezonową, zostanie Krwawym Znakiem jest częścią rozgrywki PvP w Diablo 4. W tym przewodniku omówię, jak się oznaczyć i jaki efekt daje.

Jak zostać krwią w Diablo 4

W strefie Pola Nienawiści przytrzymaj klawisz kierunkowy i przewiń do symbolu czaszki na dole koła, aby stać się Krwawym Znakiem. Dwa obszary w Diablo 4 są oznaczone jako Pola Nienawiści. Obie strefy są przeznaczone do rozgrywki typu gracz kontra gracz, więc musisz znaleźć się w którejkolwiek ze stref, zanim będziesz mógł zainicjować znak.

Po wejściu na Pola Nienawiści możesz zobaczyć status Krwi na swoim kole emotek. Każdy może włączyć lub wyłączyć efekt, niezależnie od poziomu. Jednak podczas korzystania z niego należy zachować szczególną ostrożność. Gdy tylko zostaniesz naznaczony Krwią na Polach Nienawiści, będziesz narażony na ataki innych graczy.

Otrzymanie śladów krwi w Diablo 4:

  • Wejdź na Pola Nienawiści w Suchych Stepach lub Kehjistanie.
  • Otwórz koło emotek, trzymając na padzie kierunkowym.
  • Wybierz ikonę czaszki na dole.
  • Jesteś teraz oznaczony.

Nawet jeśli znajdujesz się na Polach Nienawiści i nie jesteś oznaczony, zaangażowanie się w wystarczającą liczbę walk z innymi graczami włączy ten efekt. Ale aktywacja znaku sprawi, że będziesz mógł natychmiast zaatakować innych graczy. Kiedy ich zabijesz, zdobędziesz więcej Nasion Nienawiści w nagrodę za ryzyko związane z walką.

Jeśli jesteś tutaj, aby wykonać misję sezonową w Diablo 4, która ma na celu pokonanie potworów będąc oznaczonym Krwią na wrogich obszarach, nie musisz walczyć z innymi graczami. Po prostu włącz znak na Polach Nienawiści i zabij dowolnego wroga, którego zobaczysz wokół siebie. Po zabiciu co najmniej 100 potworów misja zostanie zakończona.

Będąc na polach, możesz spotkać jedno lub dwa ucha od innego gracza, który próbował szczęścia.