Jak zdobyć operatora MW3 „The Walking Dead” Ricka Grimesa

Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone nawiązały współpracę z popularnym komiksem i programem telewizyjnym The Walking Dead, aby dodać do gry tytułowego bohatera, Ricka Grimesa. Oto jak zdobyć grywalnego Operatora w MW3 i jego odmianie skórki Blackcell.

Jak zdobyć skórkę Ricka Grimesa w Modern Warfare 3

Gracze Modern Warfare 3 i Warzone mogą po prostu zdobyć Ricka Grimesa z The Walking Dead zakup karnetu bojowego na sezon 2. Jest to jedna z „natychmiastowych nagród” dostępnych w ramach przepustki, co oznacza, że ​​zostanie odblokowana natychmiast po zakupie przepustki bojowej.

Karnet bojowy na sezon 2 MW3 i Warzone kosztuje 1100 punktów COD, co przy zakupie waluty w sklepie w grze wynosi 9,99 USD. Przepustka bojowa zawiera ponad 100 nagród do odblokowania i 1400 punktów COD do zdobycia, więc gracze, którzy ukończą karnet, będą mogli kupić przepustkę bojową na następny sezon, jeśli punkty nie zostały jeszcze wydane w sklepie.

Istnieje również Pakiet Przepustki Bojowej za 2400 punktów CODlub 19,99 USD na prawdziwe pieniądze. Daje to dostęp do tej samej przepustki bojowej z dodatkowymi pominięciami 20 poziomów (25 na PlayStation), aby szybciej odblokować więcej rzeczy. Jednak nie jest konieczne zdobycie Operatora Ricka Grimesa.

Jak zdobyć skórkę Ricka Grimesa Blackcell w MW3

Wariant Blackcell Operatora Ricka Grimesa można odblokować zakup karnetu bojowego Blackcell sezonu 2. Jest to ulepszenie zwykłej przepustki bojowej i kosztuje 29,99 USD.

Przepustka bojowa Blackcell zawiera normalną przepustkę bojową i odblokowuje ścieżkę nagród Blackcell. Zawiera Skórka Ricka Grimesa Blackcell jako natychmiastową nagrodę wraz z 1100 punktami COD, wariantami Blackcell dla innych operatorów, ekskluzywnymi projektami broni i nie tylko.