Jak zdobyć nowe karty członków załogi w Granblue Fantasy: Połącz ponownie

W Granblue Fantasy: Relink jest mnóstwo członków załogi, których możesz dodać do swojej drużyny, ale wymagają oni unikalnej metody odblokowania. Dowiedzmy się, jak zdobyć więcej kart członków załogi i jak z nich korzystać.

Jak zdobyć kartę członka załogi w Granblue Fantasy: Połącz ponownie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakich członków załogi możesz odblokować w Granblue Fantasy: Relink, musisz porozmawiać z Siero w głównym mieście gry. Pierwszą darmową kartę członka załogi odblokujesz po ukończeniu rozdziału 3, po rozmowie z członkiem swojej drużyny w mieście, po czym Siero wspomni, że ma coś, co chce ci dać.

W miarę postępów w głównej historii będziesz mieć szansę na dalsze odblokowywanie nowych poprzez Postęp w opowieści oraz odwiedzanie licznika zadań i rozpoczynanie nowych zadań. I tak będziesz chciał często tam zaglądać, żeby sprawdzić, czy nie ma nowych Epizody losu zostały odblokowane, więc równie dobrze możesz rzucić okiem na Zadania i sprawdzić, czy są jakieś nowe nagrody, które możesz odblokować podczas grając ze znajomymi.

Czy możesz odblokować wszystkich członków drużyny przed ukończeniem historii w Granblue Fantasy: Relink?

Jeśli masz nadzieję zebrać całą drużynę przed ukończeniem głównej historii, możesz być zawiedziony, gdy dowiesz się, że na koniec nadal będziesz miał kilka wolnych miejsc. Jednakże istnieje ogromna ilość zawartości po zakończeniu gry, w którą gracze mogą się zagłębić, wraz z szansą na odblokowanie pozostałych postaci, których jeszcze nie odblokowali.

Niektóre z najlepszych treści, jakie gra ma do zaoferowania, pojawiają się po zakończeniu głównego wątku fabularnego, więc nie musisz się martwić, że ci pomocni bohaterowie się zmarnują. Dodatkowo, dzięki rozbudowanym liniom zadań dla wielu graczy, w które możesz wyruszyć ze znajomymi, będziesz mieć szansę na użycie w tych misjach dowolnej liczby postaci, nawet jeśli dopiero je odblokowałeś. Ich poziomy będą skalować się wraz z twoją drużyną, więc nie będziesz musiał się martwić o szlifowanie, aby je wszystkie wyrównać, aby uczynić je użytecznymi.

Teraz, gdy jesteś gotowy, aby wyruszyć w podróż życia, miej oczy szeroko otwarte na naszą sekcję Granblue Fantasy: Relink poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i dowiedzieć się jaki główny bohater Ty powinieneś wybrać rozpoczynając swoją przygodę.