Jak zdobyć mod krytycznego opóźnienia w Warframe: przewodnik krok po kroku

Jeśli chcesz, aby twój sprzęt w Warframe był tak mocny, jak to tylko możliwe, będziesz potrzebować solidnych modów, które uzupełnią ten sprzęt. Oto jak zdobyć mod Critical Delay w Warframe.

Gdzie znaleźć mod krytycznego opóźnienia w Warframe

Kluczowe Drzwi Warframe Smoka

Mod Critical Delay można znaleźć jako możliwy spadek Opuszczone Krypty Orokin. Są to skarbce ukryte za drzwiami Smoczego Klucza, które można znaleźć wyłącznie w dowolnym węźle Deimosa z wyjątkiem Dryfy Kambionu, Magnacidium, Exequias i Hyf. Chociaż nie będę cię zanudzał piosenką i tańcem o dostaniu się do tych skarbców, musisz zdobyć zestaw Smoczych Kluczy i upewnić się, że masz właściwy w kole zębatym, a następnie znaleźć i otworzyć Opuszczony Skarbiec. Chociaż szansa na upuszczenie moda jest gwarantowana, mod Critical Delay ma 4,17% szans na upuszczenie. Przy odrobinie szczęścia będzie twój.

Do czego służy mod opóźnienia krytycznego?

Modyfikacja krytycznego opóźnienia Warframe

Gdy mod osiągnie maksymalną rangę 5, pojawi się mod Critical Delay 200% szansy na trafienie krytyczne dla karabinu, do którego wyposażysz mod, ale z kolei obniży szybkostrzelność tej broni o 20%. Redukcja szybkostrzelności zostaje podwojona, gdy ten mod zostanie zastosowany na łuku. Niestety nie można tego połączyć z modem Point Strike, który daje 150% szansy na trafienie krytyczne po zastosowaniu na karabinie. Jest to jednak godna alternatywa, ponieważ nie zastosowano redukcji szybkostrzelności.

Jeśli chodzi o to, która broń powinna otrzymać mod Critical Delay, kokardki to, jak na ironię, świetny wybór jeśli zdecydujesz się dodać Multishot przez coś takiego jak Galvanized Chamber. Snajperzy, tacy jak Rubico Prime, również są świetnym wyborem, ponieważ ich szybkostrzelność w większości nie stanowi problemu.