Jak zdobyć mączkę kostną w Enshrouded

Mączka kostna jest jedną z podstawowych mat dla różnych rzemiosł w Enshrouded i zdobycie jej dobrych zapasów powinno być dla ciebie priorytetem tak wcześnie, jak to możliwe. Mączka kostna to przedmiot, który można wytworzyć i w tym artykule pokażę, jak go wytworzyć w Enshrouded.

Jak wytworzyć mączkę kostną w Enshrouded

Aby przygotować mączkę kostną, użyj Kości na stacji roboczej Grinding Stones. Jeśli nie posiadasz jeszcze kamieni szlifierskich, musisz odblokować Alchemika. Następnie dostarczając Alchemikowi 10 Flinstone’ów i 15 Kamieni, możesz przygotować swoje Kamienie Szlifierskie. Flinstone’a i Stone’a można znaleźć na całym świecie.

Pomyślne ukończenie każdego wystąpienia wytwarzania mączki kostnej zajmuje minutę. Za każdą zainwestowaną kość otrzymasz dwie mączki kostne. Jeśli potrzebujesz większych ilości mączki kostnej, zalecana jest cierpliwość.

Gdzie znaleźć kości na mączkę kostną w Enshrouded

Kości można znaleźć zabijając dziką przyrodę i szkielety w Enshrouded. Oznacza to, że będziesz musiał zaciekle walczyć o swoje kości. Możesz rozważyć walkę z Dzikami, Wilkami i Szkieletami na odległość (czy to za pomocą łuku, czy magii), jeśli twoja zbroja nie jest wystarczająco silna, aby uniknąć otrzymania zbyt dużych obrażeń lub śmierci

Co można wytworzyć z mączki kostnej w Enshrouded?

Godne uwagi przykłady to:

  • Uczeń alchemika ustawia zbroję
  • Opłaty pracownicze
  • Duchowa laska

Ponadto Farmer będzie potrzebował mączki kostnej do wielu rzeczy, więc mąka kostna będzie jednym z kluczowych zasobów, które będziesz musiał często uprawiać podczas swojej pełnej przygód podróży w Enshrouded. Prawie zawsze istnieje dobry powód, aby zebrać wszystkie Kości, które będziesz zbierać, zamiast je wyrzucać.