Jak zdobyć karabin Mitre: Przewodnik po Warframe

Jeśli chcesz osiągnąć maksymalny poziom mistrzostwa w Warframe, będziesz potrzebować wytworzonego i maksymalnego wykorzystania każdego elementu wyposażenia w Warframe. Oto jak zdobyć karabin Mitre w Warframe.

Gdzie zdobyć Mitrę w Warframe

Główny plan i komponenty Mitre można zdobyć w walce Lech Kril i Kapitan Vor w węźle Zabójstwo Exta, Ceres. Za każdym razem, gdy pokonasz oba, będziesz miał szansę złapać jedną z części. Kawałki i ich szanse na upuszczenie są następujące:

  • Projekt Mitry – 16,67%
  • Ostrze Ukośne – 16,67%
  • Beczka Mitra – 16,67%
  • Uchwyt ukośny – 16,67%
  • Podwozie pistoletu ukośnego – 16,67%

Będziesz potrzebować jednego z powyższych, więc będziesz musiał przez jakiś czas hodować Lecha Krila i Kapitana Vora. Jednak na szczęście ten boss świetnie nadaje się również do rolnictwa Komórki Orokin które są niezwykle przydatne. Przy odrobinie determinacji wszystkie części powinny być Twoje. Stamtąd po prostu poczekaj 24 godziny, a będziesz miał Mitre.

Czy warto używać ukosu?

Wartość Mitra będzie w dużej mierze zależeć od tego, na jakim etapie Warframe się aktualnie znajdujesz. W obecnym stanie jest środku paczki i wszystko będzie w porządku, ale jest zdeklasowany przez wiele innych broni. Ma jednak dwie zalety. Po pierwsze, jest on użyty w przepisie na Pantherę, więc możesz z niego zeskoczyć, aby ukończyć biegłość w innej broni.

Inną zbawienną łaską jest Mitre Ulepszenie Incarnon Genesis, zdobywane po ukończeniu Obwodu Stalowej Ścieżki z tą bronią, jako jedna z opcji nagrody. Nie jest uważany za najlepszy Genesis Incarno ze wszystkich dostępnych opcji, ale sprawi, że Mitre stanie się lepszą bronią niż byłaby w innym przypadku. Być może to ci wystarczy.