Jak zdobyć kamienie księżycowe w Disney Dreamlight Valley (luty 2024)

Disney Dreamlight Valley ma własny sklep premium, w którym gracze mogą kupić najlepsze i najbardziej luksusowe przedmioty w grze. Walutą używaną w tym sklepie są Kamienie Księżycowe, najcenniejsza moneta handlowa w grze. Ponieważ gra jest już oficjalnie dostępna, istnieje wiele sposobów na zdobycie tej dodatkowej waluty, o których porozmawiamy poniżej.

Jak zdobyć kamienie księżycowe w Disney Dreamlight Valley

Kamienie księżycowe są trudne do zdobycia, jeśli grasz normalnie, więc wydawaj je mądrze. Główną metodą ich zdobycia w trybie free-to-play jest odnajdywanie niebieskich skrzyń w dolinie, w jej różnych biomach. Codziennie w okolicy pojawia się pojedyncza Niebieska Skrzynia, a otwarcie jej natychmiast daje 50 Kamieni Księżycowych.

W Twoim świecie mogą znajdować się jednocześnie maksymalnie trzy Niebieskie Skrzynie, jeśli nie otworzyłeś ich jeszcze w ciągu ostatnich trzech dni. Nadmiar skrzyń zostanie „utracony”, ponieważ nie będzie mógł się odrodzić, dopóki nie znajdziesz poprzednich. Dlatego pamiętaj, aby często się logować i nie spiesz się, aby je wyszukać, kiedy tylko możesz.

Otrzymasz także trochę Kamieni Księżycowych, gdy zdobędziesz którykolwiek z pakietów założycielskich gry, który zapewnia wczesny dostęp do gry wraz z innymi bonusami, w tym Kamieniami Księżycowymi.

Inną metodą zdobycia Kamieni Księżycowych jest przechodzenie przez Gwiezdne Ścieżki. Wersja Przepustki Bitewnej w Dolinie oferuje zarówno ścieżki bezpłatne, jak i premium, przy czym w przypadku tej drugiej możesz zdobyć dodatkowe Kamienie Księżycowe oraz różne inne ekskluzywne przedmioty.

Odblokowanie samej ścieżki premium kosztuje Kamienie Księżycowe, ale łatwo się opłaca wszystkimi kosmetykami, które otrzymujesz po prostu wypełniając swoje Obowiązki. Od czasu do czasu dostępna będzie nowa Gwiezdna Ścieżka.

Wreszcie możesz je kupić bezpośrednio w Sklepie za prawdziwe pieniądze. Jest to główna metoda zarabiania na grze i pozostanie po jej oficjalnym wydaniu jako gry darmowej. Istnieją różne pakiety o różnych cenach w zależności od regionu.

W grze nie ma żadnej zawartości, takiej jak zadania czy wydarzenia zamknięte za Kamieniami Księżycowymi, ale będą dostępne różne ekskluzywne nagrody tylko dla tych, którzy je zdobędą. W końcu możesz zdobyć kilka z nich, nie wydając nic, ale znasz ćwiczenia na temat mikrotransakcji i ich działania. Prędzej czy później mogą cię dopaść, więc bądź ostrożny.