Jak zdobyć Gallowvine w Diablo 4

Gallowvine to jeden z wielu surowców rzemieślniczych, które możesz zebrać w Diablo 4, a jeśli planujesz wytwarzać eliksiry lub mikstury zdrowia, będziesz potrzebować zdrowego zapasu roślin. Na szczęście winorośl jest jedną z najpowszechniejszych roślin w okolicy, a ja jestem tutaj, aby pomóc Ci ją uprawiać. Oto, gdzie zdobyć Gallowvine w Diablo 4.

Jak uprawiać szubienicę w Diablo 4

Gallowvine możesz zdobyć, zbierając rośliny w okolicy Scosglen lub uszlachetniając materiały u Alchemika. Scosglen to drugi główny region w Diablo 4, a Gallowvine to jeden z głównych zasobów w okolicy. Kiedy przeszukałem Braestig Waypint, udało mi się znaleźć wiele punktów odrodzenia tej rośliny. Wailing Hills to świetne miejsce do poszukiwania zasobów, ale nie jedyne.

Ponieważ rośliny zazwyczaj są powiązane z określoną strefą, chyba że zostaną oznaczone jako rzadkie, Gallowvine pojawi się w całym Scosglen. Każdy podregion będzie miał więcej niż kilka spawnów. Lubię zabierać konia i po prostu pędzić po małych ścieżkach, aby znaleźć jak najwięcej miejsc odrodzenia. A kiedy powrócisz w przyszłości, te same spawn będą na ciebie czekać.

Gdzie znaleźć Gallowvine w Diablo 4:

  • Szukaj miejsc odradzania się roślin w okolicach Scosglen i Pękniętych Szczytów.
  • Wykonuj zadania poboczne, aby otrzymać nagrody w postaci Herb Cache.
  • Udoskonalaj materiały roślinne u Alchemika w zamian za Gallowvine.

W niektórych przypadkach Gallowvine można znaleźć w regionach takich jak Fractured Peaks. Ale nie marnowałbym Twojego czasu w gorszym regionie. Lepiej byłoby uszlachetnić materiały takie jak Biteberry lub Reddamine u Alchemika.

Jeśli chcesz znaleźć je w bardziej emocjonujący sposób, możesz także wziąć udział w wydarzeniach na całym świecie w Scosglen. Za każdym razem, gdy ukończysz wydarzenie światowe, otrzymasz ostatnią skrzynię zawierającą zbroję i regionalne rośliny. Oznacza to, że w skrzyniach Scosglena z pewnością znajdziesz Gallowvine, którego potrzebujesz do swojej kolekcji w Diablo 4.

Gdy zaoszczędzisz więcej roślin, możesz także udać się do Alchemika w dowolnym większym mieście i udoskonalić te zasoby. Uszlachetnianie pozwala na wymianę roślin na rzadsze opcje lub redukcję ich na coś takiego jak Gallowvine. Jednakże, jeśli chcesz później zdobyć trochę Fiend Roses, będziesz musiał stawić czoła Helltides w Diablo 4.