Jak zdobyć Dead by Daylight Twitch Drops dla Meg Thomas

W Dead by Daylight ponownie udostępniono Twitch Drops, a fani Meg Thomas będą mieli nie lada gratkę. Dowiedzmy się, jak odblokować ten wyjątkowy przedmiot kosmetyczny dla Meg i co musimy zrobić, aby stało się to w Twojej grze.

Jak korzystać z Twitch Drops w Dead by Daylight

W tej kampanii na Twitchu dostępnych jest wiele przedmiotów kosmetycznych do odblokowania dla Meg Thomas, a następujące przedmioty są dostępne dla graczy oglądających uczestniczące transmisje:

  • Czas oglądania: 1 godzina – najnowocześniejsza fryzura
  • Czas oglądania 2 godziny – w kurtce Vouge
  • Czas oglądania 3 godziny – Awangardowe legginsy

Jeśli chcesz je odebrać dla swojego konta, musisz połączyć swoje Konto zachowań do Twojego konta Twitch. Proces ten jest dość prosty, wystarczy zalogować się na swoje konto behawioralne, wybrać Połączenia i połączyć oba konta. Po zrealizowaniu celów wymienionych powyżej możesz odebrać te przedmioty na swoim koncie.

Czy gracze na konsolach mogą odbierać nagrody Twitcha w Dead by Daylight?

Tweet autorstwa @DeadbyDaylight na X (dawniej znany jako Twitter)

Jeśli grasz na Xbox lub PlayStation, Twoje konto Behaviour może połączyć się bezpośrednio z wybraną konsolą, co umożliwi Ci zdobycie tych Twitch Drops. Gracze Nintendo Switch czuli to w przeszłości, ale wydaje się, że Behavior znalazł sposób, aby tym razem zadziałało.

Zamiast łączyć się bezpośrednio z kontem Nintendo, gracze na konsoli hybrydowej mogą wykorzystać specjalny kod, którego można użyć na Nintendo Switch i który odblokuje te elementy kosmetyczne. Jeśli oglądasz transmisje na Twitchu z włączonymi Dropami, możesz mieć oko na swoje Twitch Drops tutaj co pozwoli Ci odblokować te kosmetyki dla innych kont.

Ponieważ jest to nowa funkcja, wydaje się, że gracze będą musieli trochę poczekać, aby odblokować te elementy kosmetyczne na Switchu, ponieważ będą musieli obejrzeć oficjalna strona Dead by Daylight X aby zdobyć te odblokowania.

Kiedy kończy się kampania Twitch Drop dla Dead by Daylight?

W chwili pisania tego tekstu kampania na Twitchu jest już aktywna i potrwa do 13 lutego 2024 r. Dzięki temu masz prawie dwa tygodnie na oglądanie ulubionych streamerów z możliwością dropu i odblokowanie tego doskonałego, przekolorowanego stroju dla jednego z ocalałych z bazy dostępne w grze.

Koniecznie zajrzyj do poniższej sekcji Dead by Daylight, aby dowiedzieć się więcej o grze i dowiedzieć się, co musisz zrobić, aby uniknąć uzyskanie 3-genowego podczas następnej wizyty we mgle.