Jak zdobyć czaszkowego wierzchowca w Warframe

Chociaż skórowanie ryb w celu uzyskania ich części w Warframe brzmi trochę chorobliwie, ma to na celu poprawę rodzaju Tenno, a przynajmniej tak sobie wmawiam. Oto jak zdobyć Cranial Foremount w Warframe.

Gdzie uprawiać czaszkową górę w Warframe

Hotspot Jaskini Deimosa Warframe

Czaszkowy wierzchołek głowy nabywa się, gdy wycinanie ryby Myxostomata u Córki w Nekralisku. Rybę tę można znaleźć w zbiornikach wodnych jaskiń na Deimos, szczególnie w gorących punktach. Jeśli masz problemy ze znalezieniem gorących punktów, szukasz efektu podobnego do zorzy polarnej występującej w pobliżu bieguna północnego. Możesz także użyć powyższego obrazu, jeśli to pomoże w identyfikacji. Pamiętaj, że aby ryba Myxostomata mogła się rozmnażać, będziesz potrzebować również przetworzonej pozostałości wymiotów, którą wrzucisz do wody. Można go kupić od Córki w Nekralisku za 400 szt. szt. i wybrać, gdy wyciągasz włócznię wędkarską Deimosa.

Bez względu na to, czy otrzymasz podstawową, ozdobną czy wspaniałą myxostomatę, zawsze otrzymasz dwa czaszkowe przednie podczas krojenia ryby. Jedyne ilości, które się zmieniają, to łagodny zarażony nowotwór i układ skrzeli gruźliczych, wzrastające w zależności od jakości ryby.

Do czego służy czaszka przednia?

Cranial Foremount stosuje się w następujących przepisach w następujących ilościach:

  • Silnik Bonewidowa – 2 Góra czaszkowa
  • Monachod Mutagen – 4 Góra czaszkowa
  • Phijar Mutagen – 4 Góra czaszkowa
  • Sporothrix – 2 Góra czaszkowa
  • Obudowa Voidriga – 5 Góra czaszkowa

Obudowa Pustki będzie najbardziej użyteczna ze wszystkich, pomagając w lepszym wykorzystaniu dwóch obecnie dostępnych Nekramechów. W przeciwnym razie pozostałe są mniej więcej równie przydatne, w zależności od tego, do czego zmierzasz. Jeśli chcesz zbudować po jednym z każdego z powyższych (chociaż prawdopodobnie będziesz potrzebować wielu mutagenów), będziesz potrzebować 15 Góra czaszkowa.