Jak zdobyć BP50 w MW3

The BP50 to nowy karabin szturmowy wprowadzony podczas drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone. Nowa broń nie jest odblokowywana od początku, ale oto jak gracze mogą łatwo zdobyć BP50 w trakcie sezonu.

Jak odblokować BP50 w Modern Warfare 3

Gracze Modern Warfare 3 i Warzone mogą zdobyć karabin szturmowy BP50 ukończenie sektora B7 przepustki bojowej sezonu 2. Nagrody Przepustki Bitewnej są podzielone na sekcje na siatce, a ukończenie sektora odblokuje dostęp do sąsiednich sektorów w jego pobliżu.

Aby ukończyć każdy sektor w Przepustce Bitewnej Sezonu 2, wymagane jest pięć pominięć poziomów żetonów bitewnych. Jeśli wybierzesz najkrótszą drogę do karabinu szturmowego, tak się stanie skorzystaj z 20 przeskoków poziomów żetonów bitewnych, aby dotrzeć i ukończyć sektor B7. Zaczynając od sektora B1, gracze mogą podążać ścieżką po lewej stronie przez sektory B2 i B4 lub po prawej stronie przez sektory B5 i B8. Każda metoda będzie kosztować tyle samo.

Jest jeden ważny aspekt gracze nie muszą kupować Przepustki Bitewnej Sezonu 2 aby odblokować BP50. Broń jest darmową nagrodą na ścieżce Przepustki Bitewnej i wszyscy gracze mogą ją zdobyć w Sezonie 2 bez dodatkowego zakupu.

Gracze mogą otrzymać pominięcie poziomu żetonu bojowego do godz zdobywając PD w trybach wieloosobowych Modern Warfare 3, trybie Zombie lub trybach Warzone Battle Royale. Niektóre wydarzenia w dalszej części sezonu mogą skutkować dodatkowymi pominięciami poziomów lub gracze mogą kupić pakiet przepustki bojowej BlackCell, aby natychmiast otrzymać 20 żetonów bojowych pominięcia poziomów (25 w przypadku posiadaczy PlayStation). Jest droższy niż zwykła przepustka bojowa, ale zapewnia więcej nagród.