Jak zbadać alternatywne opcje wolności śmiercionośnej firmy

Lethal Company wywołała spore poruszenie w całej społeczności graczy od pierwszego tygodnia po wydaniu we wczesnym dostępie. Jeśli nie chcesz przekazywać pieniędzy Lethal Company, oto kilka bezpłatnych alternatyw, takich jak Lethal Company, które możesz wypróbować.

Darmowe gry podobne do Lethal Company

Oto najlepszy wybór gier free-to-play, najbardziej podobnych do Lethal Company, jak to tylko możliwe, według mojej najlepszej wiedzy.

SCP: Tajne Laboratorium na Steamie

Najprawdopodobniej najpopularniejsza gra wieloosobowa SCP SCP: Tajne Laboratorium. Tysiące graczy jest nadal aktywnych w społeczności i jest to zwarta społeczność, mimo że Lethal Company wkroczyła, by przejąć część ich graczy. Wypróbuj ją ze znajomymi i za godzinę lub dwie przekonaj się, czy jest to gra dla Ciebie. Ale uważaj, nikt nie będzie trzymał Cię za rękę!

Tryb wieloosobowy SCP Containment Breach na platformie Steam

Na Steamie możesz grać Tryb wieloosobowy dotyczący naruszenia bezpieczeństwa SCP darmo. Nadal ma małą, ale oddaną społeczność. Jeśli masz doświadczenie z obiektami SCP, z pewnością wiesz, że niektóre potwory Lethal Company mają moce dość podobne do mocy niektórych obiektów SCP. Ma dość niskie minimalne wymagania systemowe, więc można go uruchomić na prawie każdym komputerze PC.

Dla Twojej informacji, grywalne obiekty SCP w tej grze to:

  • SCP-049,
  • SCP-049-2,
  • SCP-096,
  • SCP-106,
  • SCP-173,
  • SCP-939,
  • SCP-860-2,
  • SCP-035,
  • SCP-966.

Knock-offy Roblox

Sprawdziłem sporo podróbek Lethal Company w Robloxie, ale „Zabójcza Firma” bierze ciasto. To prawdopodobnie najlepsza replika w Robloxie. Jest bardzo grywalna i ma wystarczającą liczbę graczy. Jeśli czytałeś o Zeekerssie tutaj w Prima Games lub w inny sposób śledzisz prace tego dewelopera, wiesz, że Zeekerss tworzył wspaniałe horrory w Robloxie.

Bezpłatne demo Świata Backrooms

Temat „Backrooms” to jeden z najnowszych trendów w horrorach i cieszę się, że kwitnie po dużym sukcesie Slendermana i SCP. Tam jest darmowe demo możesz spróbować na Steamie. Należy jednak pamiętać, że to wciąż wersja demonstracyjna i nie będzie można zobaczyć zbyt dużej części gry.

Jeśli wolisz horrory, sprawdź zwycięzców Horror Game Awards 2023.