Jak wykorzystać duchowe karpie w Genshin Impact: przewodnik, gdzie ich używać

Jeśli eksplorowałeś Dolinę Chenyu w Genshin Impact, prawdopodobnie podczas swoich podróży zebrałeś kilka Duchowych Karpiów. Można ich użyć do zdobycia dodatkowych nagród (w tym Losów), jeśli uda ci się zebrać ich wystarczającą liczbę i dostarczyć na właściwe miejsce.

Gdzie używać karpi duchowych w Genshin Impact

Duchowe Karpie można wykorzystać w Oblacji Deszczowego Jadeitu odblokowanej na Tarasach Chiwang w Dolinie Chenyu. Aby odblokować system ofiar, ukończ główną linię zadań w okolicy (Błogosławieństwa zatopionego jadeitu Chenyu) i rozpocznij Niezapomniany spacer po Wangshan niebieska misja w Yilong Wharf z Huangiem Trzecim. Rozpoczęcie drugiego zadania możesz rozpocząć w dowolnym momencie.

Po ukończeniu linii zadań kontynuuj pracę nad Wangshan Walk, aż dojdziesz Wyściełana chmurami ścieżka do odpoczynku Chiwang zadanie, które zaprowadzi Cię do nowego obszaru. Oblacja Rainjade będzie tam dla Ciebie dostępna.

Zbierz wystarczającą liczbę karpi z mapy i przynieś je w partiach po 5, aby otrzymać dodatkowe nagrody. W Dolinie Chenyu znajduje się łącznie 50 Duchowych Karpiówwięc prawdopodobnie nie zajmie ci to tak długo, jak Karmazynowe Agaty w Smoczym Grzbiecie lub Lumenspar w Otchłani.

Sprawy stają się łatwiejsze, gdy zbierzesz 40 duchowych karpiów. Odblokujesz funkcję o nazwie Votive Rainjade’s Revelation, która oznacza pozostałe duchowe karpie na twojej mapie, więc zebranie tych ostatnich będzie proste. Oczywiście za ukończenie Oblacji otrzymasz także osiągnięcie.

Pamiętaj, że zadania Chenyu’s Blessings mogą być dość długie, więc ich ukończenie może zająć trochę czasu, jeśli czytasz wszystkie linie dialogowe. A nawet bez czytania zajmuje to dużo czasu. Zarezerwuj na to trochę czasu lub po prostu rób to we własnym tempie, aż w końcu z tym skończysz. Nagrody zawsze są tego warte, przynajmniej w ostatecznym rozrachunku.