Jak wybrać pomiędzy Gran i Djeetą w Granblue Fantasy: Połącz ponownie

Na początku Granblue Fantasy: Relink będziesz mieć możliwość wyboru swojego bohatera. Czy przed wyruszeniem w tę wielką podróż powinieneś wybrać Gran czy Djeetę, czy też różnica między nimi nie jest na tyle duża, aby wybór miał znaczenie?

Którą postać wybrać w Granblue Fantasy: Relink?

Mówiąc tak otwarcie, jak to tylko możliwe – różnica między tymi dwiema postaciami nie jest na tyle duża, aby można było dokonać istotnej zmiany w grze. Obydwa będą miały tę samą fabułę i te same moce. Od ciebie zależy, czy wolisz grać jako męski czy żeński awatar podczas eksploracji świata przed tobą. Po rozegraniu początkowego prologu obiema postaciami mogę śmiało stwierdzić, że różnica między nimi jest co najwyżej minimalna.

W początkowej części gry istnieje kilka zmienionych linii dialogowych, co oznacza, że ​​każda postać będzie miała swoje własne, unikalne drzewko dialogowe, ale poza tym oboje są bohaterami władającymi mieczami, którzy nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć to, co chcą. postanowiliśmy zrobić. Ponieważ babcia ma na sobie kolor niebieski, być może technicznie rzecz biorąc, jest bohaterem kanonicznym tej fantazji, ale w przyszłości będziemy musieli ponownie do tego wrócić.

Poza różnicą wizualną nie ma nic istotnego, o czym można by pisać, co mogłoby zmienić bieg historii. Obaj mają te same wzorce ataków, te same ruchy mocy, a nawet te same umiejętności żywiołów, więc nie musisz się martwić, że dokonasz złego wyboru. Obydwa są również niezwykle potężne, więc możesz je wykorzystać momenty dla wielu graczy bez obawy, że osłabisz zespół. Doceniam to, że zespół dał nam wybór, z kim chcemy grać i że nie ma między nimi większych różnic, które czyniłyby jednego lepszego od drugiego.

Upewnij się, że odwiedzasz sekcję Granblue Fantasy: Relink poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i dowiedzieć się, czy jest ona dostępna. w ramach Game Passa zanim upuścisz ciasto, aby zdobyć kopię.