Jak włączyć tryb wieloosobowy w Granblue Fantasy: Połącz ponownie

Wskoczenie w grę RPG z przyjaciółmi wydaje się fantastycznym czasem, a Granblue Fantasy: Relink z pewnością ma dużą liczbę członków obsady. Czy możesz grać w tę grę ze znajomymi, a jeśli tak, to co możesz zrobić?

Czy możesz grać w Granblue Fantasy: Relink w trybie współpracy?

Co zaskakujące, możesz wskoczyć do Granblue Fantasy: Relink i wykonywać różne zadania w trybie współpracy. Chociaż może nie być żadnych funkcji PvP ani niczego, co pozwoliłoby ci walczyć ze znajomymi, fakt, że możesz cieszyć się tymi misjami z kilkoma przyjaciółmi, jest niesamowicie miły.

Jeśli chcesz wyruszyć na wyprawę ze znajomymi, wystarczy, że opublikujesz ją – podobnie jak w grach takich jak Monster Hunter – i maksymalnie 4 graczy będzie mogło wspólnie wyruszyć na przygodę, aby zakończyć zadanie. Po zakończeniu zadania wystarczy ponownie zebrać wojska i wyruszyć na kolejną przygodę. Można to zrobić szybko i w większości bezboleśnie.

Aby rozpocząć sesję online, przejdź do licznika zadań. Wybierz misję, której chcesz się podjąć i porozmawiaj z recepcjonistką. Jeśli masz aktywną subskrypcję PS+, możesz wybrać opcję Graj online, gdzie Twoi znajomi będą mogli dołączyć do Ciebie w Twoich przygodach. Jeśli nie masz aktywnej subskrypcji PS+, nie będziesz mógł grać w tę konkretną część gry. Nie ma również dostępnej opcji kooperacji na kanapie, więc wszystkie funkcje gry wieloosobowej są dostępne online tylko w tej grze.

Jeśli grasz na platformie Steam, nie musisz martwić się o płacenie abonamentu online, aby grać ze znajomymi. Po prostu wykonaj te same kroki, które wymieniono powyżej, a będziesz gotowy do wyruszenia.

Obserwuj naszą sekcję Granblue Fantasy: Relink poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i zobaczyć jak długo ci to zajmie pokonać grę. Sekcje dla wielu graczy sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej ekscytująca niż kiedykolwiek, więc przygotuj się do akcji.