Jak uzyskać wszystkie odpowiedzi na quizy dla smakoszy w grze Persona 3 Reload (P3R)

Zanim będziesz mógł uruchomić Moon Social Link, musisz najpierw odpowiedzieć na krótki quiz, aby udowodnić, że jesteś przed tak zwanym Królem Smakoszy. Pytania dotyczą różnych restauracji, które można znaleźć w okolicy wyspy Tatsumi Port, więc nadszedł czas, aby sprawdzić swoją wiedzę kulinarną.

Jak rozpocząć i ukończyć quiz dla smakoszy w grze Persona 3 Reload (P3R)

Aby rozpocząć Quiz Smakoszy, musisz najpierw zwiększyć swój Urok do Poziomu 2 i ukończyć Łącze Społecznościowe Maga do Poziomu 3. Porozmawiaj z Kenjim w swojej klasie, a da ci wskazówkę na temat Króla Smakoszy, który kręci się gdzieś w mieście. Niekoniecznie musisz spędzać z nim czas, gdy już otrzymasz wskazówkę.

Z przewodem w dłoniach udaj się do Paulownia Mall i podejdź do Pulchnego Studenta jedzącego samotnie na ławce. Dzięki Twojemu nieodpartemu Urokowi rzuci Ci wyzwanie dotyczące Twojej wiedzy o jedzeniu, dając początek Quizowi Smakoszy. Oto odpowiedzi.

Pytanie Odpowiedź
Jaki jest najpopularniejszy napój w tamtejszej kawiarni? Kawa z feromonami.
Jakiego koloru spódnicę nosi maskotka Azuki Arai, Azuki-chan? Czerwony
Pytanie trzecie: Jaka pozycja jest jednym z tajnych menu w Hagakure? Pytanie trzecie: Jaka pozycja znajduje się w tajnym menu w Hagakure?

Nawet jeśli wszystkie poprawne odpowiedzi są prawidłowe, Król Smakoszy nie jest jeszcze usatysfakcjonowany. Prosi Cię o przyniesienie czegoś, czego nigdy wcześniej nie jadł, bez podpowiedzi. Z wyjątkiem części, którą wykonuje.

Przynieś mu Odd Morsel, a w końcu zdobędziesz jego zaufanie. Odd Morsel można zdobyć ze zwykłych skrzyń w Tartarze, więc jest duże prawdopodobieństwo, że już go masz w swoim ekwipunku. Jeśli tego nie zrobisz, wróć następnej nocy do lochów i przeszukaj skrzynie, aż je znajdziesz.

Dzięki temu czas upłynie, ale dzięki swoim wysiłkom utworzysz Moon Social Link. Spędzanie czasu z Nozomi zapewni ci całkiem niezłe nagrody, mimo że jego historia nie jest najlepsza. Nie spiesz się, kiedy tylko możesz.