Jak uzyskać dostęp do wyprawy Pokémon GO Eggs w lutym: data, godzina, premie i badania w określonym czasie

Kolejny miesiąc i kolejna ekscytująca okazja, aby wziąć udział w tym wydarzeniu polegającym na cytowaniu jajek. Lutowa gra Pokémon GO: Timeless Travels Eggs-pedition Access umożliwi trenerom zakup biletu na wydarzenie w zamian za wartościowe bonusy.

Spis treści

Dostęp do szczegółów wydarzenia w lutym w Pokemon GO Eggs-pedition

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w badaniach Pokemon GO, czy to Twój trzeci miesiąc, powinieneś wiedzieć, że im wcześniej kupisz bilet, tym dłużej będziesz mieć dostęp do wszystkich korzyści, jakie zapewnia.

Data i godzina wydarzenia

Możesz wziąć udział w wydarzeniu Egg-spedition Access: lutowe wydarzenie od Czwartek, 1 lutego, 2024Na 10:00 Do Czwartek, 29 lutego, 2024Na 20:00 czas lokalny. Należy jednak pamiętać, że bilet można kupić tylko do godz 27 lutego, 2024Na 20:00 czas lokalny. Jeśli zostawisz to tak późno, będziesz musiał spieszyć się z jego ukończeniem, więc najlepiej kup go wcześniej, jeśli możesz!

Bonusy eventowe

Następujące bonusy będą aktywne przez cały czas trwania wydarzenia, o ile zakupiłeś bilet:

  • Trenerzy otrzymają inkubator jednorazowego użytku podczas pierwszego spinu PokeStop tego dnia.
  • Trenerzy otrzymają 3X XP za pierwszego Pokemona złapanego w ciągu jednego dnia.
  • Trenerzy otrzymają 3X XP za pierwszego obróconego PokeStopa w ciągu dnia.
  • Trenerzy mogą otworzyć do 50 prezentów dziennie.
  • Trenerzy mogą otrzymać do 150 prezentów za kręcenie PokeStopami.
  • Trenerzy mogą jednocześnie przechowywać w swoim ekwipunku do 40 prezentów.

Dostęp do ekspedycji jaj: badania zaplanowane na luty

Za 5 USD lub równowartość w walucie lokalnej trenerzy mogą kupić bilet Dostęp do wyprawy na jaja: luty. Umożliwi to wówczas dostęp do badań czasowych, które zapewniają następujące nagrody:

  • Gwiezdny pył
  • XP
  • Spotkanie z Hisuian Growlithe

Musisz ukończyć badania czasowe przed zakończeniem wydarzenia Czwartek, 29 lutego, 2024Na 20:00 czas lokalny. aby zdobyć wszystkie nagrody.

Luty przynosi cieplejszą pogodę, więc dobrze się składa, że ​​Hisuian Growlithe jest Pokemonem w tym miesiącu. A skoro mowa o Pokemonach z tego miesiąca, udział w lutowym Dniu Społeczności może dać ci świetną Chansey, jeśli wiesz, co z nią zrobić!