Jak uzyskać dostęp do Net Café w Persona 3 Reload (P3R): Przewodnik odblokowywania

Co za powrót! Oto jak odblokować Net Café w Persona 3 Reload (P3R).

Jak odblokować Net Café w Persona 3 Reload

Jeśli zapoznałeś się z Centrum handlowe Iwatodai Station Strip, prawdopodobnie trafiłeś na Net Café na trzecim piętrze, która pozostaje uparcie zamknięta. Niestety, nie będziesz mógł korzystać z produktów tego sklepu, dopóki nie odblokujesz wspólny komputer w swoim pokoju w akademiku.

Ale są dobre wieści! Uzyskasz dostęp do współdzielonego komputera przy zerowym wysiłku. Musisz po prostu kontynuować grę do 29 kwietnia. Kiedy już to zrobisz, Mitsuri poinformuje Cię, że Wi-Fi zostało przywrócone, a Junpei wskaże Ci kierunek współdzielonego komputera. Wspólny komputer znajduje się na pierwsze piętro akademikaza recepcją, na lewo od drzwi.

Warto o tym pamiętać, ponieważ wszystko, co możesz kupić w Net Café, może zostać wykorzystane tylko i wyłącznie raz na wspólnym komputerze w akademiku. Korzystanie ze wspólnego komputera i oprogramowania zakupionego w Net Café zajmie Ci większą część dnia.

Nie można także grać w gry online na współdzielonym komputerze. Aby spędzić czas online z konkretną dziewczyną, musisz udać się do swojego pokoju.

Po odblokowaniu udostępnionego komputera możesz także kupić Książka fanów Umiushi za 450. Gdy już zdobędziesz księgę fanów, możesz ją zdobyć Na wynos z Umiushi Beef Bowls, która znajduje się tuż na prawo od Net Café. Następnie będziesz musiał zarejestrować swoje członkostwo na współdzielonym komputerze. Ale to zajmie kolejny blok czasu.

Umiushi Beef Bowl oferuje następujące opcje na wynos:

  • Miska z wołowiną Umiushi – podstawa menu Umiushi. Przywraca 20 HP 1 sojusznikowi.
  • Miska z wiosenną kapustą – ma gustowne połączenie słodyczy i słoności. Przywraca 100 HP 1 sojusznikowi

Udostępniony komputer to także miejsce, w którym możesz zajrzeć do góry Adresy URL kupiony od podejrzanego dilera w klubie. Te adresy URL mogą zrobić wszystko, od zwiększenia statystyk, udostępnienia jedzenia i nauczenia cię nowych umiejętności w Tartarze.