Jak uzyskać dostęp do aktualizacji Apex Legends w sezonie 20: Pełny opis aktualizacji

Sezon 20 będzie ogromnym wstrząsem w Apex Legends. Oto aktualizacja Apex Legends Sezon 20, wraz z listą pełnych informacji o łatce.

Aktualizacja 20. sezonu Apex Legends: wymieniono pełne uwagi dotyczące aktualizacji

W sezonie 20 nie pojawi się nowa legenda ani mapa, ale otrzymamy kilka dość poważnych zmian, które obiecują zmienić sposób, w jaki grasz. Od tarcz ewolucyjnych po legendarne atuty – przejdźmy od razu do rzeczy.

Ulepszenia legendy

Przedstawiamy system ulepszeń Legendy — system postępów w trakcie meczu, który pogłębia wrażenia z gry Apex Legends Battle Royale, umożliwiając dostosowanie Legendy do Twojego stylu gry. Ta nowa funkcja będzie uruchamiana ponownie przy każdym meczu, dając Ci możliwość wypróbowania różnych ulepszeń pod względem rozmiaru.

Zdobycie EVO będzie teraz podnosić poziom Twojej Legendy w trakcie gry, poprawiając poziom twojego pancerza i odblokowując unikalne opcje ulepszeń na poziomach 2 i 3. Wybieraj mądrze, ponieważ twoja decyzja może mieć wpływ na strategię całej twojej drużyny.

Ulepszenia Legend i zmiany EVO będą ograniczone do trybów Battle Royale w ramach Breakout. Bądź na bieżąco z naszym blogiem z informacjami o aktualizacjach Breakout z 12 lutego 2024 r., poświęconym drzewku ulepszeń każdej Legendy.

Legendarne rdzenie pancerza i tarczy

Osłony ciała nie są już przedmiotem łupu i nie można ich znaleźć na ziemi w Battle Royale. Zamiast tego wszystkie Legendy mają wrodzoną Zbroję Legendarną, której pojemność trwale zwiększa się w miarę zdobywania kolejnych poziomów.

Legendarny Pancerz jest zasilany przez Rdzeń Tarczy, który zawiera aktualne HP tarczy. Rdzenie Tarczy można zamienić lub upuścić w dowolnym momencie, tak jak w przypadku poprzednich systemów zbroi, jednakże polegli wrogowie będą teraz upuszczać Rdzenie Tarczy w swoich Skrzyniach Śmierci.

Przeciążenie

Podniesienie rdzenia tarczy wyższego poziomu tymczasowo przeładuje twój pancerz – dodając dodatkowe zdrowie tarczy, które jest utrzymywane przez 30 sekund przed powrotem do maksymalnej pojemności Legendarnego pancerza.

Zdobywanie Evo

Gracze będą zdobywać punkty EVO za wiele podstawowych działań, takich jak zadawanie obrażeń, które pomogą Ci odnieść sukces w Battle Royale – przy czym niektóre działania nagradzają EVO także całej drużyny. Zdobądź EVO z następujących źródeł:

 • Korzyści osobiste
  • Szkoda
  • Pukanie i asysty pukania
   • Uderzenia w legendę na wyższym poziomie zapewnią premię do PD za słabszą
  • Wykańczacze
  • Pamięć podręczna EVO (pakiety opieki, skarbce itp.)
 • Zyski zespołu
  • Chusteczki drużynowe
  • Ożywia
  • Odradza się
  • Interakcje klasowe (sygnały pomiarowe, konsole pierścieniowe itp.)
  • Interakcje ze światem (dzika przyroda, ukończenie prób itp.)
  • Kombajny EVO

KOMBAJNY EVO

Żniwiarze EVO będą losowo pojawiać się na każdej mapie BR z opóźnioną aktywacją podczas pierwszego pierścienia, dając graczom czas na zdobycie łupów przed ich odszukaniem. Każdy członek drużyny może z nimi wejść w interakcję, aby przyznać dużą ilość EVO całej drużynie. Każda drużyna może indywidualnie wchodzić w interakcję z każdym Żniwiaczem EVO, tak jak w przypadku Żniwiarzy Craftingowych w poprzednich sezonach.

Ulepszenia Legend i Pancerza będą miały wpływ wyłącznie na tryby Battle Royale. Tryby składanek nie będą aktualizowane i w tym sezonie nadal będą korzystać z osłon ciała.

Pamięci podręczne EVO

Skrytki EVO to nowy, rzadki łup zawierający surowe EVO, którego zebranie zapewnia pełny poziom. Można je znaleźć w bardziej spornych lokalizacjach na świecie, takich jak skarbce i zrzuty zaopatrzenia. Jeśli gracz osiągnął już maksymalny poziom, nie będzie mógł podnieść skrytki EVO.

RANKINGOWE PRZEŁADOWANIE

Naszą pasją jest dostarczanie najzabawniejszych i najbardziej satysfakcjonujących strzelanek na świecie i zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko, czego próbujemy, działa zgodnie z oczekiwaniami. Weźmy na przykład nasze doświadczenie rankingowe — jest ono jednym z najważniejszych w naszej grze. Wysłuchaliśmy Cię i zgadzamy się, że jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę.

Wraz z premierą Breakout postanowiliśmy wprowadzić szereg zmian – które wierni Apex uznają za znajome. Wymagany poziom zostanie obniżony do 20 i powrócą splity, co oznacza, że ​​nastąpi również reset sezonu. Wraz z premierą Breakout każdy gracz zacznie od 1 RP. Nastąpi także szybki reset podziału, który obniży Twój ranking o 6 dywizji. Gracze otrzymają odznakę poziomu rankingowego za najwyższą rangę, jaką osiągnęli na koniec sezonu na wszystkich platformach.

PRZEJRZYSTA PUNKCJA

Punktacja zostanie przeniesiona do bardziej przejrzystego modelu, podobnego do tego z poprzednich sezonów, z większym naciskiem na eliminacje niż miejsca docelowe. Twój ukryty poziom umiejętności nie będzie miał wpływu na dobieranie graczy ani na punktację. System premii również został zaktualizowany, aby zapewnić lepszy wgląd i rankingi graczy będą teraz widoczne. Wrócimy także do ulepszonego systemu punktów rankingowych.

Dzięki tym zmianom oznacza to również, że koszt wejścia powróci: 20 RP za każdy poziom, zaczynając od srebra.

PUNKTACJA ELIMINACYJNA

Wynik eliminacji stale się skaluje wraz z miejscami docelowymi — wartość każdej eliminacji będzie rosnąć, im wyższe miejsca zajmie Twoja drużyna. Nie będzie żadnego sztywnego ograniczenia liczby eliminacji, za które gracz zostanie zdobyty, ani liczby punktów uzyskanych za nie. Zamiast tego eliminacje po szóstej będą warte połowę ich wartości.

PREMIE

Jest kilka kluczowych bonusów, które chcemy podkreślić w związku ze zmianami rankingowymi w Breakout.

 • Bonus za 5 najlepszych serii: za utrzymanie passy miejsc na poziomie 5. lub wyższym. Za każdym razem, gdy przedłużysz swoją passę, zarobisz o 10 RP więcej niż w poprzednim meczu, aż do maksymalnej premii wynoszącej 40 RP.
  • Seria 2 meczów: +10 RP
  • Seria 3 meczów: +20 RP
  • Seria 4 meczów: +30 RP
  • Seria 5+ meczów: +40 RP
 • Premia Challengera: zdobądź premię 50% po wyeliminowaniu gracza o wyższej randze, jeśli osobiście się do tego przyczyniłeś. Na tę premię nie ma wpływu miękki limit eliminacji wynoszący 6 zabójstw.

SWATANIE

Będziemy dobierać graczy w oparciu o wartości RP tak ściśle, jak to możliwe, i nie będziemy korzystać z lobby opartego na poziomach, jak w poprzednich sezonach. Przygotowane wcześniej grupy zostaną dopasowane na podstawie najwyższego rankingu gracza rankingowego.

STRUKTURA POZIOMU

Jest to kolejny obszar, który uważnie monitorowaliśmy i wzięliśmy pod uwagę wszystkie Wasze opinie, dlatego wprowadziliśmy kilka zmian w poziomach rankingowych Breakoutów:

 • Promocyjne wersje próbne zostały usunięte
 • Mecze tymczasowe zostały usunięte
 • Degradacja i ochrona przed degradacją pozostaną takie same jak w przypadku gier rankingowych Ignite
 • Wymagania dotyczące RP poziomu rankingowego zostaną nieco zwiększone

NOWA MIXTAPE MAPA: THUNDERDOME

Najbardziej śmiercionośne miejsce rozrywki jest tutaj: wejdź do Thunderdome. Zmodernizowany dzięki zabójczym ulepszeniom, ten pływający podniebny stadion jest inspirowany pierwszą areną w Kings Canyon – oddaje esencję Thunderdome, a jednocześnie składa hołd rozległej historii Igrzysk Apex.

Thunderdome jest przygotowany na szybkie pojedynki w dowolnym trybie Mixtape z trzema torami do pokonania. Walcz o wyżyny w TDM, walcz, kto utrzyma B w kontroli, lub znajdź jedną z wielu pozycji władzy, aby dominować w Gun Run. Ta najnowsza mapa została stworzona z myślą o różnorodnych stylach gry i rzuca wyzwanie oczekiwanym strategiom używanym przez wielu. Wygraj czy przegraj, dynamiczna publiczność na stadionie zawsze będzie podtrzymywać dobrą atmosferę.

TRYB WYDAJNOŚCI: 120 Hz

Włącz tryb wydajności na konsolach obecnej generacji, aby uzyskać częstotliwość wyjściową 120 Hz na wyświetlaczach, które ją obsługują! Ta nowa opcja ustawień wideo dostosowuje ustawienia graficzne, wykorzystując najnowsze ulepszenia silnika renderującego Apex, aby osiągnąć rozgrywkę z prędkością do 120 klatek na sekundę.

NAGRODY ZA PRZERWA

Sześć Legend zostanie odblokowanych dla wszystkich przez cały sezon. Wykonuj wyzwania tymi Legendami, aby zdobyć specjalne nagrody za ucieczkę – w tym trwałe odblokowanie prezentowanych Legend, reaktywną linię płaską najwyższego poziomu oraz pasujący zestaw kosmetyków Wraith.

Sprawdź pełny podział, w tym Legendy i nagrody za pościgi, w naszym Blog o nagrodach Breakout.

TAGI I WYCOFANIE KLUBÓW

Wraz z rozpoczęciem sezonu Breakout wycofujemy kluby z Apex Legends. Pozdrawiam wszystkich, którzy uczestniczyli w Klubie lub prowadzili aktywny. Nadal będziesz mógł reprezentować tę samą flarę dzięki naszej nowej funkcji: Tagi.

Ten nowy wskaźnik wizualny pojawi się przed Twoją nazwą użytkownika, gdziekolwiek jest ona wyświetlana. Tagi mają długość 3–4 znaków, ograniczają się do znaków alfanumerycznych i można je aktualizować tak często, jak chcesz, za pośrednictwem strony społecznościowej.

WYDARZENIE Z KOLEKCJI Z okazji 5. ROCZNICY I NOWOŚĆ LTM

Zbierz drużynę i walcz głośno podczas wydarzenia kolekcjonerskiego z okazji 5. rocznicy, w którym znajdziesz stworzone przez społeczność nagrody do odblokowania za pomocą modułu śledzenia nagród i zupełnie nowego trybu LTM: Prosty Strzał. Ten tryb przenosi Cię w jeszcze szybszą rozgrywkę w trybie Battle Royale, która zapewnia więcej powtórzeń i więcej akcji.

DO ZOBACZENIA NA DROPSHIPIE

Breakout ma tak wiele do zaoferowania: ulepszenia legendy, ponowne załadowanie rankingów, tryb wydajności, Thunderdome w składance, tagi i wiele więcej! Świętujemy w wielkim stylu 5-lecie Apex Legends, a to, co przeczytacie tutaj o nagrodach Breakout i wydarzeniu kolekcjonerskim z okazji 5. rocznicy, to tylko próbka szczegółów, które wkrótce nadejdą. Czekajcie na pełne zestawienie nagród Breakout na naszym dedykowanym blogu jutro i więcej szczegółów na temat wydarzenia kolekcjonerskiego z okazji 5. rocznicy, w tym nowego trybu okresowego Straight Shot, który pojawi się w czwartek, 8 lutego 2024 r.

Pozdrawiamy z okazji pięciu lat i życzymy wielu kolejnych!