Jak ustalić początek przebudzenia Księżyca w Diablo 4

Już za kilka tygodni Sezonu Konstrukta wydarzenie Przebudzenie Księżyca przyniesie do Diablo 4 mniejsze nagrody. Aby mieć pewność, że w pełni wykorzystacie bonusy, omówię moment rozpoczęcia wydarzenia w sezonie 3.

Czas rozpoczęcia Przebudzenia Księżyca w Diablo 4

Rozpoczyna się wydarzenie Przebudzenie Księżyca 6 lutego 2023 r. o godzinie 13:00 czasu wschodniego lub 10:00 czasu PST. Wtorek to jeden z typowych dni aktualizacji Diablo 4 i to wydarzenie Sezonu 3 nie jest wyjątkiem. Wszystkie nowe bonusy zostaną udostępnione, gdy tylko zegar wybije godzinę 13:00 czasu wschodniego, a gracze będą mieli dwa tygodnie na wzięcie udziału w ograniczonych czasowo uroczystościach. 20 lutego wydarzenie zakończy się o tej samej godzinie.

Bitwa o Przebudzenie Księżyca Diablo 4
Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment.

Księżycowe Przebudzenie nie jest ogromnym spadkiem zawartości, ale oferuje przyzwoite zachęty dla postaci z Sezonu Konstruktu. W całym Sanktuarium pojawi się więcej kapliczek, które będą miały nieco inną charakterystykę w porównaniu do standardowych kapliczek. Każdy z nich zapewnia 50% premię do PD, która jest multiplikatywna i zwiększa prędkość ruchu o 30%. Mogą również mieć losowe efekty, które pomagają w zdobywaniu większej Łaski Przodków.

Oprócz kapliczek wszystkie Pieczęcie Koszmaru, które zdobędziesz podczas wydarzenia, będą miały szansę na afiks Łaski Przodków. Ten modyfikator gwarantuje, że w lochu pojawią się tylko Lunar Shrines, a ty otrzymasz 10% premii do PD Glifów. Jeśli nie uda ci się wykorzystać wszystkich swoich pieczęci, zostaną one przeniesione po zakończeniu wydarzenia.

Korzystając ze wszystkich wzmocnień w Diablo 4, można zdobyć nowe nagrody kosmetyczne. Nie będą one jednak dostępne po zakończeniu Przebudzenia Księżyca 20 lutego.

Zanim wskoczysz, zapoznaj się ze wszystkimi drobnymi szczegółami Przebudzenia Księżyca.