Jak ustalić kolejność imion postaci w Persona 3 Reload (P3R)? – odpowiedział

Jeśli grałeś w poprzednie gry Persona, szczególnie w oryginalną Personę 3, być może znasz jej system nazewnictwa i zastanawiasz się, czy ma to zastosowanie w remake’u. Porozmawiajmy o kolejności nazw postaci w Persona 3 Reload, aby mieć pewność, że wybierasz właściwą nazwę dla swojej rozgrywki.

Jaka jest kolejność nazw postaci w Persona 3 Reload?

Kolejność nazw w Persona 3 Reload zaczyna się od nazwy Twojej postaci nadane imięa następnie Twój nazwisko. Są one również znane jako imiona i nazwiska lub imiona i nazwiska.

W tym przypadku, jeśli chciałbyś używać imienia głównego bohatera Persony 3, podpisałbyś umowę wprowadzającą z kolejnością imion „Makoto Yuki” lub „Minato Arisato” z mangi Persona 3. Nie musisz zamieniać tych dwóch, aby zachować system nazewnictwa z poprzednich gier.

Podobnie, jeśli chcesz użyć swojego imienia lub innego fikcyjnego imienia, przeliteruj jego imię, a następnie nazwisko rodowe, zanim potwierdzisz swój wybór i przejdziesz przez resztę wprowadzenia. Wybrana nazwa i jej kolejność nie mają wpływu na rozgrywkę, więc możesz wykazać się kreatywnością.

Ekran umowy z nazwą postaci w Persona 3

W oryginalnej Personie 3 system był nieco inny, ponieważ najpierw trzeba było podać swoje nazwisko, a następnie podane. Reload zmienia to, aby zachować zgodność z zachodnimi konwencjami nazewnictwa, co zauważysz w dialogach z innymi postaciami w trakcie gry.

Warto również zaznaczyć, że po utworzeniu imienia postaci i podpisaniu umowy nie będzie już możliwości zmiany swojego wyboru. Zanim podejmiesz decyzję, upewnij się, że kolejność i pisownia twoich imion są dokładnie takie, jak chcesz, ponieważ będziesz musiał ich używać przez całą grę.

Aby dowiedzieć się więcej o grze, sprawdź, czy historia Persona 3 Reload różni się od pierwowzoru, lub kliknij poniższy tag, aby przeglądać naszą stale powiększającą się kolekcję artykułów.