Jak ustalić, czy NBA 2k24 nie działa: przewodnik po sprawdzaniu stanu serwera

Brak możliwości połączenia się z ulubioną grą, aby miło spędzić czas po pracy, może być bardzo frustrujący. Jeśli nie możesz grać w NBA 2k24, powinieneś sprawdzić, czy serwery NBA 2k24 nie działają. Oto jak możesz sprawdzić status serwera NBA 2k24.

Czy serwer NBA 2k24 jest online czy offline? Jak sprawdzić, czy NBA 2k24 nie działa, czy nie

Niestety nie ma oficjalnej strony statusu serwera, którą można sprawdzić. Większość gier (lub zamiast tego twórców gier wideo) nie ma ich z różnych powodów. Jednak społeczność zawsze dostarcza i istnieje doskonała nieoficjalna alternatywa, którą możesz sprawdzić.

Downdetector działa w ten sposób, że członkowie społeczności zgłaszają różne problemy. Dzięki temu możesz zobaczyć w czasie rzeczywistym, ile osób ma określony problem z konkretną usługą. Połączyliśmy dwie strony, jedną poświęconą meczom NBA 2k i jedną specjalnie poświęconą 2k, abyś mógł sprawdzić obie strony. Jeśli wielu graczy zgłasza problem i widzisz wyraźny wzrost liczby zgłoszeń, z pewnością oznacza to, że nie jesteś jedyny.

Możesz także wykorzystać siłę mediów społecznościowych, aby ustalić, czy NBA 2k24 nie działa, czy nie.

Oficjalny Twitter i Discord NBA 2k

Byłem świadkiem, że NBA 2k przez większość czasu publikuje posty na temat planowanych przestojów związanych z konserwacją, więc dobrze byłoby sprawdzić ich oficjalne konta:

Jeśli zauważysz ostatnio opublikowane informacje dotyczące przestojów, powinno to być oznaką ulgi, ponieważ problem na pewno nie jest już w Twoich rękach.

Możesz także dołączyć do urzędnika Serwer Discord NBA2k. Społeczność powinna zacząć gorączkowo pytać, czy NBA 2k nie działa, czy problem z połączeniem występuje masowo, a tych wiadomości nie da się przegapić.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″>