Jak ustalić, czy Helldivers 2 obsługuje progresję krzyżową między komputerem PC i PlayStation

W ciągu ostatnich kilku lat przeskakiwanie między ulubioną grą na wielu systemach stało się znacznie prostsze, ale czy w Helldivers 2 można zrobić to samo? Dowiedzmy się, czy w tym tytule dla wielu graczy jest dostępna funkcja Cross-Progression.

Helldivers 2: Czy możesz przesyłać zapisane dane między komputerem a konsolą PlayStation?

Choć pojawiły się potwierdzone wieści dot Międzypokoleniowość i gra krzyżowa możliwości Helldivers 2, niewiele powiedziano na temat Cross-Progression. Wydaje się, że taka funkcja powinna być dostępna, zwłaszcza jeśli gracze na konsolach PlayStation mogą grać ze znajomymi na PC – i odwrotnie – ale być może będziemy musieli poczekać, aż Helldivers 2 wyląduje, zanim będziemy mogli potwierdzić lub zaprzeczyć tej możliwości rozgrywki.

Chociaż może to nie być niezwykle korzystne dla tych, którzy są grając solo, możliwość włączenia się na konsoli lub ewentualnie na przenośnym komputerze i przeniesieniu wszystkich zapisanych danych może być świetnym sposobem na podwojenie sprzedaży tej strzelanki dla wielu graczy. Posiadanie takiej funkcji może również ugruntować pozycję tej gry jako idealnej gry, do której można wskoczyć, gdy nadejdzie chwila przestoju, ponieważ nie musisz się martwić, że będziesz przy preferowanym systemie, gdy chcesz eksterminować kilku potężnych wrogów.

Po premierze Helldivers 2 z pewnością przetestujemy tę funkcję, aby sprawdzić, czy ta funkcja jest dostępna w grze od pierwszego dnia. Dzięki swojej budżetowej cenie z łatwością można było sobie pozwolić na dwie kopie Helldivers 2 w porównaniu do jednej wysokobudżetowej gry AAA – jej cena wyniesie 39,99 dolarów, co jest niewiarygodnie uczciwą ceną.

Koniecznie zajrzyj do sekcji Helldivers 2 poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i jakie niespodzianki czekają na Ciebie w jej murach. Sprawdź, czy możesz ubiegać się o tę grę za darmo korzystając z Playstation+ w międzyczasie.