Jak stworzyć sznurek w Enshrouded: przewodnik rzemieślniczy

Sznurek jest cennym przedmiotem na początku gry w świecie Enshrouded, ale jego wytworzenie może być zaskakująco kłopotliwe. Dowiedzmy się, czego będziemy potrzebować, aby zdobyć ciąg i jakie są jego dobre zastosowania.

Jak zrobić sznurek w Enshrouded

Jeśli chcesz zrobić dużo sznurka, musisz zaopatrzyć się w trochę włókien roślinnych. Za każde 3 włókna roślinne otrzymasz zwiniętą szpulę sznurka, którą możesz wykorzystać do przygotowania mnóstwa nowego wyposażenia dla swojego wojownika.

Ścinanie drzew może zapewnić mnóstwo drewna i innych materiałów, ale włókna roślinne można znaleźć w małych pędach rozsianych po całym świecie. Podejdź do dowolnego małego drzewa i zobacz, czy opcja żniw ożyje, co zwykle zapewni ci włókna roślinne i gałązki. Oba te materiały są świetnymi narzędziami rzemieślniczymi, zwłaszcza jeśli masz nadzieję zrobić łuk lub podobne przedmioty.

Gdy zdobędziesz włókna roślinne, wejdź do menu wytwarzania i znajdź sznurek. Stwórz tyle szpul, ile potrzeba, i wykorzystaj je do stworzenia bardziej skomplikowanych przedmiotów. Zdecydowanie zalecałbym jak najszybsze zdobycie Łuku, ponieważ zabicie niektórych wrogów z dystansu może zaoszczędzić mnóstwo czasu – i mnóstwo podróży z powrotem do martwego ciała, aby zebrać materiały.

A skoro mowa o strunach i łukach, jeśli masz nadzieję stworzyć własny łuk, zbieraj dalej te Sadzonki, ponieważ do wytworzenia własnego łuku będziesz potrzebować następujących materiałów:

  • 5 Gałązek
  • 1 ciąg

Strzały są również dość łatwe do wytworzenia, więc zawsze będziesz zaopatrzony i gotowy do akcji, gdy nadejdzie czas. Osłanianie może być czasami trudne, więc upewnienie się, że dostałeś w swoje ręce wszystko, co może odwrócić losy na Twoją korzyść, jest warte czasu i wysiłku.

Koniecznie miej oczy szeroko otwarte na sekcję Enshrouded poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i dowiedzieć się, co musisz zrobić, aby zdobyć tę grę Całun Drewniany aby stworzyć bardziej tajemnicze przedmioty.