Jak stworzyć siodło Kingpaca w Palworld

Podczas eksploracji rozległego świata Palworld znajdziesz wiele uroczych stworzeń, na których możesz jeździć i które zapewniają wspaniałe wzmocnienia i bonusy. Kingpaca to jeden z moich ulubionych, więc zobaczmy, jak na nich jeździć.

Jak stworzyć siodło Kingpaca w Palworld

Aby stworzyć siodło Kingpaca, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest złapanie Kingpaca. Znajdziesz ich na mapie pod adresem Współrzędne (49, -461) jako Boss poziomu 23. To najszybszy sposób na zdobycie tego uroczego wierzchowca i warto poświęcić na to czas. Jasne, mogą nie być najszybsze wierzchowiec dostępny w grzeale Kingpaca zapewnia dodatkowe 100 funtów nośności.

Kiedy już zdobędziesz Kingpacę, upewnij się, że masz 22 poziom i masz kilka wolnych Punktów Technologii, które możesz przeznaczyć na ten konkretny element wyposażenia. Po odblokowaniu udaj się do stołu warsztatowego Pal Gear z następującymi materiałami, aby rozpocząć wytwarzanie;

  • 20 Skóra
  • 20 Włókno
  • 15 sztabek
  • 30 Wełna
  • 20 fragmentów paldium

Po stworzeniu tego przedmiotu po prostu wyjmij swojego Kingpacę i będziesz gotowy do jazdy. Nie musisz go wyposażać, ponieważ jest to kluczowy przedmiot i jest automatycznie wyposażany przez Twojego Pal. Samo posiadanie Kingpacy w drużynie zwiększy ogólną nośność, więc nie musisz się o to martwić próbując szanować swój charakter aby zapewnić im większy ciężar — po prostu przygotuj się do wyjścia i złap więcej przedmiotów, niż kiedykolwiek wcześniej.