Jak sprawdzić, czy Helldivers 2 jest dołączony do PlayStation+?

Chociaż oryginalna gra Helldivers mogła zostać wydana w 2015 roku, nadal cieszy się zaskakująco dużą liczbą graczy dzięki dołączeniu do PlayStation +. Czy kontynuacja będzie dostępna pierwszego dnia, czy też musimy ją kupić, zanim ją wypróbujemy?

Czy Helldivers 2 jest dostępne na PlayStation + Premium?

Jeśli masz nadzieję rzucić okiem na Helldivers 2 przed dokonaniem zakupu, nie będziesz mieć szczęścia – nie jest ona uwzględniona w żadnym poziomie PlayStation +. Jeśli chcesz wziąć w nim udział, będziesz potrzebować dowolnego poziomu PlayStation + szaleństwa w trybie wieloosobowym na konsolach, ale nie ma planów udostępnienia tej konkretnej strzelanki w przyszłości w ramach usługi subskrypcyjnej. Nie oznacza to, że nie będziemy mieli okazji zobaczyć go tam w przyszłości, ale po prostu nie będzie dostępny pierwszego dnia. Na szczęście dla tych, którzy mają nadzieję na znalezienie niedrogiej strzelanki dostępnej wyłącznie na obecnej generacji, Helldivers 2 kosztuje 39,99 dolarów zamiast standardowych 70 dolarów, więc łatwiej jest sobie na nią pozwolić wszystkim graczom.

Czy dostępna jest wersja demonstracyjna Helldivers 2?

To zrozumiałe, że jesteś nieco zdezorientowany w kwestii Helldivers 2 i chcesz wypróbować grę przed dokonaniem zakupu. Niestety, nie ma też potwierdzonego dema gry. To będzie skok wiary, jeśli masz nadzieję wskoczyć do tego – ale co innego ma zrobić prawdziwy Helldiver? Pierwsza część serii jest uwielbiana przez wielu fanów, nawet wiele lat po premierze, więc wierzę, że to odda sprawiedliwość serii, nawet jeśli będzie to zupełnie inna zmiana tempa w porównaniu z oryginałem.

Przygotuj się na niesamowitą podróż, zapoznając się z sekcją Helldivers 2 poniżej i dowiedz się, czy będziesz miał szansę dołącz do gry dzięki PC Game Pass.