Jak skutecznie wykorzystać filtry łupów w ostatniej epoce

Jak w prawie każdym ARPG na rynku, Last Epoch pozostawi wiele powszechnych łupów, których nie chcesz. Aby przeszukać śmieci, oto jak korzystać z filtrów łupów w Last Epoch!

Jak aktywować filtr łupów w ostatniej epoce

Aby aktywować filtr łupów w Last Epoch, naciśnij „Shift+F’ na klawiaturze lub przejdź po menu do opcji 'Interfejs’ i wybierz opcję ’Shift+F | Zarządzaj filtrami łupów’ jeśli masz ochotę wybrać bardziej złożoną trasę do tego samego celu. Po otwarciu filtra łupów otrzymasz nowy interfejs, w którym możesz dodawać różne reguły za pomocą przycisku „+ Dodaj regułęprzycisk ’ w górnej części menu. Tutaj możesz dodać do 75 unikalnych reguł, które określają rodzaj łupów pojawiających się na Twoim HUD-ie.

Alternatywnie możesz zaimportować lub wyeksportować filtr wykonany przez innego gracza. To proste, musisz:

  • Wybierz ’+symbol ’ w interfejsie filtra łupów.
  • Wybierać ’Otwórz folder filtrów.’
  • Skopiuj i wklej tutaj pobrany filtr.
  • Uzyskaj dostęp do filtra i aktywuj go za pomocą interfejsu filtra łupów w grze.

Możesz znaleźć filtry łupów od innych graczy na forum, różne strony internetowe poświęcone grze i modyfikacje Nexusa!

Jak działa filtr łupów w ostatniej epoce

Zasady, które ustalisz, będą zależeć wyłącznie od Ciebie i Twojej budowy. Możesz chcieć usunąć zwykłe krople z HUD-u; możesz zmienić kolor przedmiotów, aby dopasować je do swojego wzroku i preferencji, a także mieć pewność, że filtry łupów będą je wyświetlać Unikalny I Egzaltowany przedmiot, gdy wypadają z wrogów.

Celem filtra łupów jest odsiewanie niechcianych przedmiotów i wyświetlanie tylko tych przedmiotów, które bezpośrednio przynoszą korzyści Twojej klasie, budowie i stylowi gry. To znaczy, o ile prawidłowo ustawisz reguły filtrowania łupów.

Kilka z moich ulubionych zasad obejmuje wymagania klasowe, wymagania dotyczące poziomu, rzadkość i typ przedmiotu. Kiedy zaczynam grać w jakąkolwiek grę ARPG, nie tylko w Last Epoch, przed stworzeniem postaci mam na myśli styl gry. Chcę, aby moje łupy pasowały do ​​tego stylu i uzupełniały go przez całą grę, aby nie tracić czasu.