Jak skutecznie rozwiązać zagadki Midtown Riddlera w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

Legion samobójców: Kill the Justice League zawiera mnóstwo strzelanin do złoczyńców oraz nowe łamigłówki od Człowieka-Zagadki. W grze jest w sumie 21 zagadek do rozwiązania, a oto tylko kilka z nich, które można znaleźć w obszarze Midtown w Metropolis.

Jak ukończyć zagadki Midtown Człowieka-Zagadki w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości (KTJL)

Tam są trzy zagadki do rozwiązania w Midtown. Człowiek-Zagadka może w dowolnej chwili przeczytać wszystkie trzy wskazówki na ekranie mapy, ale tutaj znajdują się lokalizacje i obiekty, które gracze muszą przeskanować, aby ukończyć obszar.

Zagadka Śródmieścia nr 1

Pierwsza zagadka Śródmieścia brzmi: „Chociaż Brainiac zatankował akcje Batmana, to miejsce nadal udowadnia, że ​​grają pieniądze”.

Odpowiedź to Wayne’a Banku, oddział banku należącego do Bruce’a-Wayne’a w Metropolis. Znajduje się blisko środka dzielnicy, a budynek wyróżnia się gotycką infrastrukturą.

Wysoki budynek jest ozdobiony literą W i przedstawia gigantycznego gargulca odpoczywając w połowie wysokości. Zejdź na poziom ulicy i zeskanuj logo, by zakończyć zagadkę.

Zagadka Śródmieścia nr 2

Druga zagadka Śródmieścia brzmi: „Na obu końcach płoną świece: bystre umysły w tych salach nauki”.

Odpowiedź to Szkoła Stanhope’a. Uczelnia jest nieco mała w porównaniu z rzędem drapaczy chmur w okolicy, ale znajduje się w zachodniej części Midtown. Zeskanuj znak przed wejściem, aby ukończyć zagadkę.

Zagadka Śródmieścia nr 3

Trzecia zagadka Śródmieścia brzmi: „W skarbcu miasta Lex Luther przechowuje twoją gotówkę”.

Odpowiedź brzmi Budynek finansowy Luthor. Firma bankowa należąca do Lexa Luthora dosłownie znajduje się obok Wayne Bank w pozornie oczywistym konkursie sikania miliarderów. Budynek ten jest wyższy i znajduje się na nim kilka zielonych znaków Luthor Financial. Możesz go zeskanować na poziomie gruntu, aby zaliczyć ostatnią zagadkę w okolicy.