Jak skutecznie rozwiązać zagadki Centralnej Dzielnicy Biznesowej Człowieka-Zagadki w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

Legion samobójców: Kill the Justice League oznacza powrót Człowieka-Zagadki z większą liczbą zagadek, które gracze mogą spróbować rozwiązać. W grze jest w sumie 21 zagadek do rozwiązania, a oto tylko kilka z nich, które można znaleźć w obszarze Central Business District w Metropolis.

Jak ukończyć zagadki Centralnej Dzielnicy Biznesowej Człowieka-Zagadki w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości (KTJL)

Tam są trzy zagadki do rozwiązania w Centralnym Okręgu Biznesowym. Człowiek-Zagadka podaje wszystkie trzy wskazówki na ekranie mapy, ale tutaj znajdują się lokalizacje i obiekty, które gracze muszą przeskanować, aby ukończyć obszar.

Zagadka Centralnego Obszaru Biznesowego nr 1

Pierwsza zagadka Central Business District brzmi: „Symbol panującej królowej, to tutaj nasz Ollie robi swoje zielone.”

Odpowiedź brzmi Kampus Queen Consolidated. Znajduje się w południowej części obszaru i na wschód od budynku Stagg. Możesz zeskanować znak wiszący nad ulicą lub dowolne zielono-turkusowe logo Q, aby ukończyć zagadkę.

Zagadka Centralnej Dzielnicy Biznesowej #2

Druga zagadka Central Business District brzmi: „W operacji dyrektora Bonesa zobacz normalne wzniesienie nad jego stacją.”

Odpowiedź brzmi Budynek Departamentu Operacji Nadzwyczajnych. Znajduje się na prawo od głównego budynku LexCorp i ma gigantyczne logo DEO na pozornie prostym budynku. Najedź kursorem lub wbiegnij na przód budynku, aby zeskanować logo i rozwiązać zagadkę.

Zagadka Centralnej Dzielnicy Biznesowej #3

Trzecia zagadka Central Business District brzmi: „Przy jasnych kolorach i niskich zyskach Simon twierdzi, że to on rządzi przedstawieniem.”

Odpowiedź brzmi Budynek Stagga. Jest to jeden z pierwszych drapaczy chmur, jakie gracze mogą zobaczyć, wchodząc do Centralnej Dzielnicy Biznesowej od zachodu. Zawiera kolorowe logo przypominające Google, więc zeskanuj je, aby ukończyć ostatnią zagadkę.