Jak skutecznie rozwiązać zagadki Bakerline Człowieka-Zagadki w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

Człowiek-Zagadka powrócił w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości z zupełnie nowym zestawem zagadek do rozwiązania. W grze jest 21 zagadek do znalezienia i rozwiązania, a oto tylko kilka z nich dotyczących obszaru Bakerline w Metropolis.

Jak ukończyć zagadki Bakerline Człowieka-Zagadki w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości (KTJL)

Tam są trzy zagadki rozwiązać w Bakerline. Człowiek-Zagadka może podać wszystkie trzy wskazówki na ekranie mapy, ale tutaj znajdują się lokalizacje i obiekty, które gracze muszą przeskanować, aby ukończyć obszar.

Zagadka Bakerline’a nr 1

Pierwsza zagadka Bakerline brzmi: „Drukując historie, które mają zdumiewać, ta planeta sprawia, że ​​wiadomości się krążą”.

Odpowiedź brzmi Codzienna planeta, gazeta i firma medialna, w której Superman/Clark Kent i Lois Lane pracowali jako reporterzy. Daily Planet to jeden z najwyższych budynków w dzielnicy z gigantyczną kulą na szczycie, ale można go znaleźć w południowo-zachodnim rogu. Zejdź na poziom ulicy i zeskanuj znak z przodu.

Zagadka Bakerline’a nr 2

Druga zagadka Bakerline brzmi: „Za murami centrum nauki znajdź coś dużego, co kiedyś było małe”.

Odpowiedź brzmi posąg atomu przed centrum nauki. Sam budynek jest wysoki i wąski jak na tę okolicę, znajduje się niemal na północnej granicy Bakerline i widnieje na nim słowo „nauka”. Zejdź na parter i zeskanuj posąg atomu przy głównym wejściu.

Zagadka Bakerline’a nr 3

Trzecia zagadka Bakerline brzmi: „W Bakerline wybór najemcy i tam jest głos ludzi”.

Odpowiedź to Plac Sullivana z 1938 r, brązowy apartamentowiec na południe od centrum nauki. Znalezienie tego może być trudne, ponieważ w pewnym stopniu wtapia się w otaczającą architekturę.

Jednak istnieje billboard przedstawiający Lois Lane na budynku, który nazywany jest „głosem ludu”. Jeśli go zobaczysz, okrąż budynek, aby znaleźć główne wejście i zeskanuj, aby rozwiązać ostatnią zagadkę dzielnicy.