Jak skutecznie rozkładać sprzęt w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

Właściwy strój jest niezwykle ważny w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości, gdy grupa antybohaterów mierzy się z Ligą Sprawiedliwości, ale równie godne uwagi jest zbieranie sprzętu na części i miejsce. Oto jak rozbić broń i sprzęt w grze.

Jak odzyskać sprzęt w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości (KTJL)

Legion samobójców: Gracze Kill the Justice League mogą rozbić broń i sprzęt, przechodząc do Zakładka Załadunek w menu pauzy. Będzie to miało aktualnie wyposażony ekwipunek twojej postaci.

Wybierz dowolną kategorię, w tym Broń palna, walka wręcz, granat, mod tarczy, mod przechodzenia, mod bomby na szyję lub talizman. Gracze mogą następnie przewinąć w dół listę posiadanych przedmiotów po lewej stronie.

Wchodzić Tryb zarządzania naciskając X na Xboxie, Kwadrat na PlayStation i Klawisz S dla klawiatury na komputerze. Spowoduje to wyświetlenie niewielkiej nakładki pokazującej Twoje zasoby i rozkład wybranej broni.

Możesz zaznaczyć na liście poszczególne bronie lub sprzęt lub rozbić wszystkie przedmioty w tym slocie, które nie są wyposażone. Możesz również Ulubiony przedmiotów, aby uchronić je przed przypadkowym zniszczeniem.

Po zaznaczeniu wszystkich elementów do podziału przytrzymaj przycisk zaznaczania Oznaczono awarię i zamień te elementy w zasoby. Materiały te można następnie wykorzystać do wytworzenia, ulepszenia lub ponownego wykorzystania innej broni i sprzętu w Sali Sprawiedliwości.

Należy pamiętać, że niektóre kategorie obejmują przedmioty, których można użyć dla wielu lub wszystkich postaci w drużynie, więc upewnij się, że żadne oznaczone przedmioty nie mogą zostać użyte dla innych postaci, zanim się zepsują. Wyposażone przedmioty dla określonej lub innych postaci są oznaczone zieloną ramką w rogu i nie można go rozbić, chyba że nie jest wyposażony.