Jak skutecznie połączyć Tytanię z Matarukają w Persona 3 Reload (P3R)

Spośród wielu skomplikowanych fuzji, o które prosiła Elizabeth w Persona 3 Reload, zdobycie Tytanii znającej Matarukaję może być dość skomplikowanym wyzwaniem. Istnieje jednak wiele sposobów przezwyciężenia tej Prośby, a oto jeden z nich.

Jak zdobyć Titanię z Matarukają w Persona 3 Reload

Musisz wykonać tę konkretną fuzję podczas żądania Elżbiety 62 – Seria Fusion nr 4: Kochankowie, Tytania. Tytania nie uczy się tej umiejętności w sposób naturalny poprzez zdobywanie kolejnych poziomów, więc musisz znaleźć sposób, aby przekazać jej ją poprzez fuzje. Na szczęście, zanim dotrzesz do tej prośby, możesz już mieć potrzebne do tego Persony.

Łatwym sposobem przekazania Matarukaji Tytanii jest połączenie Czarnego Mrozu z Dominionem. Black Frost naturalnie ma Matarukaję, więc możesz go przekazać zaraz po fuzji, niezależnie od poziomu.

Musisz stworzyć Czarny Mróz poprzez specjalną fuzję, aby wykonać Króla i I podczas kolejnej prośby Elżbiety (oczywiście razem z Królem Mrozem), więc masz gwarancję, że będziesz go mieć w Kompendium lub w swoich zapasach, jeśli spełniłeś jej poprzednie prośby.

Dominium natomiast można zdobyć z bloku Tziah w Tartarze, około 130 piętra. Być może zdobyliście go już wcześniej poprzez inne fuzje, ale znalezienie go podczas Shuffle Time jest znacznie łatwiejsze. Gdy już go zdobędziesz, wróć do Velvet Room i wykonaj fuzję.

Alternatywnie możesz wykonać dowolną inną fuzję Tytanii (taką jak Ganga + Thoth) i dać jej kartę umiejętności Matarukaja, którą otrzymałeś z Shuffle Time lub losowych skrzyń w Tartarze. Jeśli myślisz o oddaniu Matarukaji innej Personie później, możesz udać się do Świątyni Naganaki i porozmawiać z Inari, aby bezpłatnie skopiować swoją kartę umiejętności. Czas też nie przyspieszy, jeśli ty to zrobisz.

Tytanię można również znaleźć w dalszej części gry, podczas Shuffle Time, ale zanim ją znajdziesz, zajmie ci to kilka dodatkowych pięter. Ponadto nadal będziesz musiał mieć odpowiednią kartę umiejętności, więc fuzja stanie się prostsza.

Titania z Matarukają również okazała się całkiem przydatna, ponieważ jest jedną z pierwszych Person, które nauczyły się Koncentratu. Może to uczynić ją potężnym buforem dla twojego zespołu, a także pomóc ci w tworzeniu potężnych magicznych trafień trzeciego poziomu. W przeciwieństwie do poprzedniej niezręcznej prośby o połączenie Ćmy z Agilao, na dłuższą metę okazuje się ona całkiem użyteczna, więc połącz ją tak szybko, jak to możliwe!