Jak się dowiedzieć, kiedy Five Nights At Freddy’s AR: Dostawa specjalna zostaje zamknięta – odpowiedź

Fight Nights At Freddy’s: AR istnieje od 2019 roku i koniec pewnej ery zbliża się wielkimi krokami. Dla tych, którym podoba się ten mobilny tytuł, dowiedzmy się, kiedy nadejdzie ostatni dzień służby.

Kiedy FNAF AR: Dostawa specjalna zostanie zamknięta? – odpowiedział

Tweet autorstwa @JonnyBlox na X (dawniej znany jako Twitter)

Wygląda na to, że gracze będą mieli czas tylko do 14 marca 2024 r., aby cieszyć się czasem ze znajomymi AR, zanim aplikacja zostanie zamknięta. Według Często zadawane pytania dotyczące AR FNAF strona:

  • Począwszy od 1 lutego, gra będzie dostępna online przez kolejne 6 tygodni, aby wszyscy mogli się nią cieszyć.
  • Po 2 lutego 2024 r. gra FNAF AR: Special Delivery nie będzie już dostępna do pobrania dla nowych użytkowników w sklepach z aplikacjami Apple i Google Play.
  • W ciągu ostatnich 6 tygodni znacznie zwiększyliśmy nagrody, abyś mógł doświadczyć wszystkiego, co możesz, zanim serwery zostaną wyłączone.
  • Obniżyliśmy także ceny, zamieniliśmy DLC Dark Circus na zakup Faz-Coin i zapewniliśmy dostęp do każdej przynęty, jaką kiedykolwiek wypuściliśmy, dzięki czemu możesz zaprosić wszystkich swoich ulubieńców do zabawy do samego końca!
  • 14 marca 2024 serwery gry zostaną wyłączone, a FNAF AR zostanie oficjalnie wyłączony. Z tego powodu gra nie będzie już działać na urządzeniach.

Kiedy serwery zostaną oficjalnie zamknięte 14 marca, nie będzie już można uzyskać dostępu do aplikacji FNAF AR, więc upewnijcie się, że się logujecie, aby zobaczyć, co wciąż dzieje się w świecie, zanim drzwi zostaną zamknięte, a animatroniki przejdą na emeryturę.

Dlaczego FNAF AR: Dostawa specjalna zostaje zamknięta?

Istnieje wiele powodów, dla których Five Nights At Freddy’s AR: Special Delivery może zostać zamknięty, ale jak dotąd nie ma oficjalnego uzasadnienia. Chociaż firma Illumix niedawno współpracowała z Disneyem nad technologią AR, nadal regularnie aktualizuje FNAF AR, aby zapewnić fanom nadal możliwość korzystania z gry zgodnie z przeznaczeniem. W tym momencie do gry może być po prostu zbyt mało graczy, aby jej kontynuowanie było finansowo wykonalne, zwłaszcza że gra wymaga ciągłego bycia online.

Chociaż oglądanie zachodu słońca w grze nigdy nie jest zabawnym uczuciem, może to oznaczać, że na horyzoncie pojawia się nowsza wersja FNAF AR. Musimy po prostu poczekać i zobaczyć, co dalej będzie z Freddym Fazbearem i załogą, i trzymać kciuki, abyśmy mogli ponownie wejść z nimi w tak wyjątkowy sposób.